Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Družba za smučanje - Francija - Val Thorens

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Družba za smučanje - Francija - Val Thorens « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 06, 2014 10:31 pm    Naslov sporočila: Družba za smučanje - Francija - Val Thorens Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 239


Zdravo,

ker je letos moja družba za smučanje "zahinavila", iščem nekoga ali neko drugo skupino kateri manjka kakšen član, kateri bi se priključil. Iščem pa termin konec januarja, začetek februarja.

V kolikor vam manjka kakšen član ali pa ste tako kot jaz brez družbe in bi vseeno radi šli na smučanje, me prosim kontaktirajte na pm ali pa kar v ta topik.

Drugače pa vse kar si želim v Franciji je postelja, miren kotiček in lepo vreme ter odlično smuko...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boob
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 07, 2014 8:33 pm    Naslov sporočila: Re: Družba za smučanje - Francija - Val Thorens Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2013 17:39
Prispevkov: 4


matejp je napisal/a:
Zdravo,

ker je letos moja družba za smučanje "zahinavila", iščem nekoga ali neko drugo skupino kateri manjka kakšen član, kateri bi se priključil. Iščem pa termin konec januarja, začetek februarja.

V kolikor vam manjka kakšen član ali pa ste tako kot jaz brez družbe in bi vseeno radi šli na smučanje, me prosim kontaktirajte na pm ali pa kar v ta topik.

Drugače pa vse kar si želim v Franciji je postelja, miren kotiček in lepo vreme ter odlično smuko...


pokliči ga pa ti bo poslal mail

Tel: 041367946
gremo pa 18.1-25.1 Serre Chevalier
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Družba za smučanje - Francija - Val Thorens
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB