Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Ne zastopim

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Ne zastopim « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gost
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2006 6:34 pm    Naslov sporočila: Ne zastopim Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 21:04
Prispevkov: 103


Zakaj se tisti ki hodijo smučat vsi nabijejo okrog 4sede Dolenčev rut in tistih nekaj vlečnic za Larixom. Vse ostalo pa več ali manj sameva, vključno z Vitranc I in Podkoren I.

Nekaj fotk je spodaj večina pa v
GALERIJI


Parkplac teptalcev


Kolesarski funbox in prostor ob njem


So zasedli bordarji, saj kot vem v KG ni nikjer urejenega nič za bordarje, lahko pa da se motim


Dren 1


Dren 2


Dren 3


V sami KG je vse zaparkirano


Vitranc I sameva


Tudi Podkoren I sameva


Skoraj prazna FIS proga
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2006 6:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

pomoje zato, kr je podkoren vedno v senci...

to me sicr veseli, kr bom pol nasledn viknd - če bo tut tko, smuču izzven gužve
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2006 8:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Očitno FIS proge niso za povprečne množice. Prvo kot prvo tam garaš in rabiš ful kondicije, večina smučarjev pa pride uživat in se sončit pred hotelom. Na takih progah rabiš tut fajn smuči z nabrušenimi robniki.

Je naneslo, da sem lani šel gor s starimi smučmi z nikol nabrušenimi robniki in sem komaj preživel do dol, ker je blo kar precej ledeno.
Najbrž je to vzrok, da tam ni gužve in je tudi nikol ne bo.

Mimogrede, napravil si čudovite slike. Kdaj si to posnel? A lahko poveš, kakšna je bla FIS proga? Kaj ledeno al nč?

Lep pozdrav!
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gost
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2006 9:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 21:04
Prispevkov: 103


FIS proga po pripovedovanju sodelavke, ki je tam reden gost, takoj zjutraj ni ledena, čez dan pa se pokažejo ledene plošče.
Fotografije pa sem posnel včeraj dopoldne med 11. in 13. uro.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2006 11:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Za letos ne vem, lahko ti povem za lani, ampak mislim, da so vzroki lahko enaki. Poleg senčnosti Podkorna so razlogi za slab obisk slabe povezave med smučiščema, slabe oznake, neobveščenost in lenoba žičničarjev. Začetnik (ketemu je Podkoren 2 namenjen) praktično ne more na smučeh priti do tja, ker je vmes nekaj črnih odsekov. Tudi boljši smučarji so imeli še lani probleme, ker povezave niso bile zasnežene in je bilo veliko kamnov. Oznake so zelo slabe, lani, ko ni delovala zgornja povezava, oznake sploh ni bilo, žičničar pa mi je samo mahal nekam v hrib, kam naj grem. Kako se potem lahko znajdejo npr. Rusi ali Nizozemci. Lani so med novoletnimi prazniki ob množicah smučarjev začeli čistiti sedežnico v Podkornu 2 šele popoldne in jo že pred 3. uro ustavili. Niti žičničar v Podkornu pa ni vedel, ali naslednje vlečnice delajo in mi ji rekel, naj grem pač pogledat (in potem štamfam nazaj).
Jasno je, da so se boljši smučarji usmerili na boljša smučišča, saj so tu velikokrat zaradi tekem proge zaprte, pa tudi na voljo ti je le ena spodobna žičnica.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2006 11:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Vse obstoječe povezave so od letos naprej zasnežene, pa tudi naravnega snega je veliko. Je pa res problem priti slabšim smučarjem iz KrG v Podkoren 2, venadr pa bo zaradi strmega terena in kar globokih grabnov težko narediti kako pametno povezavo za čiste začetnike.

Kar se pa mene tiče sem pa kar vesel, da sta 4sedežnici Vitranc I in Podkoren bolj prazni, sem bomo vsaj lepo nasmučali (če bom že smučal v KrG)
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BZz
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 4:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 13:31
Prispevkov: 5


Moje izkusnje glede FIS proge (v KG sem reden gost, predvsem zjutraj)

Moras priti zjutraj takoj ob 9h pa tja do 12h ni ledenih ploskev
(lahko se pokazejo tudi prej(~11h), ce smuca vec ljudi) in
se v tem casu prav veselo ter dovolj nasmucas.
Sicer pa so ledene ploskve zaenkrat samo na srednjem delu
(oz. na delu smucisca kjer je potekal pokal vitranc in kjer so tudi
smucisce polivali z vodo ter delali umetni sneg)

Kar pa mi ni vsec v KG je to, da je poligon velikokrat zaprt(tekme, treningi,..), beri preveckrat in brez najave, (vcasih samo en del, vcasih pa prav do ciljne ravnine in imas zraven proge narejen 5-7m pas za smucanje do zicnice) in to ravno med 9h in 12h..

Zanimivo, da se nobeden nic ne pritozi..predvsem mislim tu na smucarje(goste), ki pridejo na smuko za en dan-boljsi smucarji, ki so prisli uzivat na dober teren pa ugotovijo, da je pol poligona zaprtega, v KG je pa guzva.. a za karto je pa treba vseeno odsteti 5.900 SIT.. Za premislit?

Sem ze med domacini slisal debato za Visarje in kaj se bolj izplaca,
KG-Visarje??
Letos imajo Visarje smuko na ure(kar pomeni, da kupis karto recimo 30 ur) in smucas. Spodaj so cene:
Stazione sciistica: Tarvisio
Tipo di Skipass: sci@ore! in stagione
Stagione: BASSA fino al 25.12.2005 e dal 06.03.05 a fine stagione

Adulti Giovani/Seniores Ragazzi
40 ore 150.00 ? 136.00 ? 100.00 ?
30 ore 120.00 ? 111.00 ? 84.00 ?
25 ore 100.00 ? 95.00 ? 72.50 ?
20 ore 90.00 ? 85.00 ? 60.00 ?
15 ore 75.00 ? 67.50 ? 47.50 ?
10 ore 56.00 ? 47.50 ? 35.00 ?

vec info:
http://www.promotur.org/index.php?id=32&R=1

Kar se mi zdi dobra konkurenca KG(v KG je karta od 14 ure se vedno 3.900 SIT ). Bomo videli, predvsem pa se mi zdi to zanimiva informacija.

pa ugodno smuko.
lp BZz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tiger
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2006 8:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Feb 2006 19:28
Prispevkov: 8


Kranjska je ful draga, pa ful gužva je na vseh progah. Podkoren pa je zmerej precej prazen, pa proge so ful dobre. Edin tam se v Kranjski lohk nasmučaš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Ne zastopim
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB