Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Najprijaznejše smučišče za avtodom

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Najprijaznejše smučišče za avtodom « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 11:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Izgleda, da je tebi potrebno zadeve narisat, zato te na tem mestu lepo prosim, da pogledaš moj post malo više zgoraj in mogoče ti bo potegnilo na kaj sem mislil, ko sem ti rekel da si to kar si..... Link ki ga navajaš sem že zdavnaj dal, samo kaj ko so eni toliko leni, da bi prebrali v celoti določeno temo (BTW le-te je za skupaj eno stran) in kar butnejo tja v tri dni določeno stvar, ki je že predhodno znana....Zato si pacient.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowhand
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 11:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 12:28
Prispevkov: 31
Kraj: Nova Gorica

fischerpro3 je napisal/a:
Izgleda, da je tebi potrebno zadeve narisat, zato te na tem mestu lepo prosim, da pogledaš moj post malo više zgoraj in mogoče ti bo potegnilo na kaj sem mislil, ko sem ti rekel da si to kar si..... Link ki ga navajaš sem že zdavnaj dal, samo kaj ko so eni toliko leni, da bi prebrali v celoti določeno temo (BTW le-te je za skupaj eno stran) in kar butnejo tja v tri dni določeno stvar, ki je že predhodno znana....Zato si pacient.....


Zdaj res ne vem, kdo je tle pacient...
Tisto, kar si dal ti, je link do kampa Al Plan, ki je na popolnoma drugi strani San Vigilia, kakšen kilometer oddaljen od smučišča, jaz pa pravim, da je parkirišče za avtodome neposredno ob spodnji postaji Miare.
Si pogledal moj zemljevid? Vidiš razliko?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 11:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Evo se posipam s pepelom in se ti tudi na tem mestu opravičujem. Na tega na spodnji postaji Miare sem čisto pozabil. BTW to je tisti na hribu levo od spodnje postaje.....ponavadi tam kar hitro skopni sneg. Sicer pa, čeprav sem sam bivši kampist, ga ni denarja, da bi šel sredi zime z avtodomom na smučarijo (samo moje mnenje)...Povsem druga pesem so potovanja in kampiranje poleti. BTW zimsko kampiranje v Dolomitih sploh ni poceni....Se spomnim, da sta kolega in kolegica (sicer poleti) dala za šotorenje v campu v Colfoscu več (13 eurov), kot midva z ženo v San Cassianu za apartma (11 eurov).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowhand
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 6:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 12:28
Prispevkov: 31
Kraj: Nova Gorica

fischerpro3 je napisal/a:
Evo se posipam s pepelom in se ti tudi na tem mestu opravičujem. Na tega na spodnji postaji Miare sem čisto pozabil. BTW to je tisti na hribu levo od spodnje postaje.....ponavadi tam kar hitro skopni sneg. Sicer pa, čeprav sem sam bivši kampist, ga ni denarja, da bi šel sredi zime z avtodomom na smučarijo (samo moje mnenje)...Povsem druga pesem so potovanja in kampiranje poleti. BTW zimsko kampiranje v Dolomitih sploh ni poceni....Se spomnim, da sta kolega in kolegica (sicer poleti) dala za šotorenje v campu v Colfoscu več (13 eurov), kot midva z ženo v San Cassianu za apartma (11 eurov).


Ni problema, opravičilo sprejeto.
No, tudi jaz še nisem kampiral pozimi, saj se da dobiti apartmaje in sobe v neštetih garnijih v Dolomitih za prav zmerno ceno.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej79
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 7:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 1:18
Prispevkov: 11


Slowhand je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
Evo se posipam s pepelom in se ti tudi na tem mestu opravičujem. Na tega na spodnji postaji Miare sem čisto pozabil. BTW to je tisti na hribu levo od spodnje postaje.....ponavadi tam kar hitro skopni sneg. Sicer pa, čeprav sem sam bivši kampist, ga ni denarja, da bi šel sredi zime z avtodomom na smučarijo (samo moje mnenje)...Povsem druga pesem so potovanja in kampiranje poleti. BTW zimsko kampiranje v Dolomitih sploh ni poceni....Se spomnim, da sta kolega in kolegica (sicer poleti) dala za šotorenje v campu v Colfoscu več (13 eurov), kot midva z ženo v San Cassianu za apartma (11 eurov).


Ni problema, opravičilo sprejeto.
No, tudi jaz še nisem kampiral pozimi, saj se da dobiti apartmaje in sobe v neštetih garnijih v Dolomitih za prav zmerno ceno.

LP


Tudi za novo leto? Problem je pri nama tudi ta, da greva samo za tri dni in hočeva biti vsak dan drugje. Kje bi naju pa vzeli za eno noč. Tako da ostaja avtodom edina rešitev za ta čas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej79
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 05, 2008 12:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 1:18
Prispevkov: 11


Ok. Sem pisal na Kronplatz info in so mi poslali tole (morda se kaj ponavlja a bodo naslovi na kupu uporabni še za druge, ki bi jih zanimalo prenočevanje v campih):

Dear Mr. Matej,



there are no free parking places for campers. We have some camping sites, that are open during the winter season:



Camping Al Plan

Fam. Complojer

Str. Catarina Lanz 63

39030 St.Vigil in Enneberg

Tel. 0039 0474 501694

Fax 0039 0474 506550

camping.alplan@rolmail.net
www.campingalplan.com


open summer + winter

distance slopes ca. 1 km



Camping Ansitz Wildberg

Dorfstr.9

39030 St.Lorenzen

Tel. 0039 0474 474080

Fax 0039 0474 474626

info@campingwildberg.com

www.campingwildberg.com
open summer + winter

distance slopes ca. 4 km



Camping Corones****

Prugger Walter

Niederrasen 124

39030 Rasen

Tel. 0039 0474 496490

Fax 0039 0474 498250

info@corones.com

www.corones.com

open summer + winter

distance slopes ca. 4 km





Best regards.



Tourismusverband

Ferienregion Kronplatz

Südtirol Dolomiten Italia

I-39031 Bruneck, Michael Pacher Str. 11/a

Tel. 0039 0474 555447 ? Fax 0039 0474 530018

info@kronplatz.com ?

www.kronplatz.com[/quote]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej777
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2013 8:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 16:35
Prispevkov: 70


Tema stara pet let



Med božičem in novim letom načrtujemo izlet z avtodomom nekam v Italijo. Lansko leto smo bili na Katschbergu za 3 dni in je bilo odlično. Parkirali smo se kar na parkingu smučišča, 20m stran ogrevan WC, noben nas ni nikamor podil...uglavnem je bila uživancija.

Ker vem da je bila to bolj sreča kot pamet se hočemo letos vsaj malo pripraviti. V poštev pridejo smučišča kjer nam po dveh dneh ne bo ratalo dolgčas, je kaj nočnega življenja oziroma zraven vsaj kakšno mesto in ne divjina in poceni ali brezplačo mesto za avtodom.

hvala za predloge
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2013 11:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Jaz sem bil lani za božič v La Villi in je bilo super. http://www.odlina.it/it/parking-odlina-a-la-villa-in-alta-badia.php
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
udi
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2013 11:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Sep 2011 11:49
Prispevkov: 107


Tale ti je najcenejši, če potrebuješ elektriko. Arabba ni glih plejs za nore žure, za smučanje pa je kr fajn, a ne.
http://www.promobil.de/stellplatz/Parcheggio-Camper-Livinallongo-del-Col-di-Lana-2247.html

Če ne potrebuješ nič, je najcenejši(Euro Zero) pod gondolo Kronplatz v Brunicu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej777
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 11:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 16:35
Prispevkov: 70


No saj nekaj žural ne bomo ker smo poparčkani je pa dobro da je vsaj malo za sprehodit in da nisi ravno nekje tako kot da bi se pri gondoli za na Krvavec parkiral

V Alta badiji smo bili predlani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 12:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Ni sicer v Italiji, ampak v Saalbachu sem videl, da jih je kar nekaj parkiralo na parkirišču pod kabinko Zwolferhoren nord, zastonj seveda. Mesto je pa eno bolj živahnih smučarskih mest, je pa res to prakirišče ene 2 km od bolj zaspanega Hinterglema in še par km dlje od Saalbacha.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej777
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 18, 2013 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 16:35
Prispevkov: 70


Hvala tudi za to informacijo. Na Saalbach smo želeli že lani pa je bilo gor slabše vreme in smo ostali kar na katschbergu. Mogoče pride prav informacije če bo vreme v Avstriji boljše in se obrnemo v tisto stran.

Še vedno pa se išče kakšen predlog v Italiji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bste
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 19, 2013 12:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2013 0:29
Prispevkov: 3


andrej777 je napisal/a:

Še vedno pa se išče kakšen predlog v Italiji.


Poleg teh ze napisanih (Riscone, San Vigilio ob Miari in v Alta Badiji), obstaja se dvoje parkirisc brez oskrbe na Selli Rondi:
- malce nad Corvaro (46.544663, 11.876628) v smeri Passo Campolonga in
- parkirisce pri gondoli Piz Sella (46.532015, 11.772622). Tole je mislim da 12E/dan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Najprijaznejše smučišče za avtodom
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB