Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » želva za bordanje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 želva za bordanje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
bizg3c
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 15, 2013 8:12 pm    Naslov sporočila: želva za bordanje Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2013 20:05
Prispevkov: 8


letos sem se odločil da bom začel bolj resno bordati in posledično potrebujem tudi boljšo opremo. želve do sedaj nisem imel zdej sem se pa odločil da bi jo kupil. malo sem gledal po netu in ne vem zakaj ampak bi si rajšu kupil jopič ne samo naramnice. prijatelj ki borda me je opozoril, da moram ob nakupu biti pozorem da ne sme biti predolga ker ovira vožnjo. ker sam ne vem vprašam vas.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 15, 2013 11:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Jaz sem letos imel na sebi Dainesejevo želvo v obliki jopiča, pa mi ni bilo všeč, da se ni dalo dobro zategniti. Za nalete direktno od zadaj je verjetno isto, če pa je malo bočno, pa ne bi bil več tako prepričan, ker je ne moreš tako močno fiksirati ob telo. Če bi bil zraven še kakšen dodaten strap, bi bilo verjetno drugače...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 10:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Meni je na Kaninu oz na IT strani S.N., praktično rešila "življenje", ko sem naredil salto in padel izven proge na kamenje zgodilo se je tukaj.
http://s1.mojalbum.com/508901_17544497_19556801/kanin-28-03-2012/19556801_z.jpg

Kaj ti hočem povedati, da jo nabavi danes in ne jutri, ker osebno brez nje na smučišče ne grem, kupi takšno, ki ima naramnice in ne jopiča, naj ti sega do trtice in naj ti prekrije vratno hrbtenico, sam pri višini 180 cm uporabljam 9 vretenčno in ne čutim med smučanjem nobenega nelagodja, malce nerodno je le ko sediš na sedežnici.
V Mega Factory Outlet Rudnik Let d.o.o. imajo na Dainesejovo opremo trenutno dobre popuste( kupil rokavice), tako da pojdi malo pogledat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bizg3c
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2013 20:05
Prispevkov: 8


kupil jo bom ziher pred smučanjem. ne vem pa kam naj grem gledat, v kete trgovine. zakaj so naramnice boljš ko jopič?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 10:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Saj sem ti napisal pojdi pogledat v mega outlet.
Ker zna biti pod želvo malce bolj toplo, kar pomeni, da ti bo če bo le ta kombinirana v jopič, toplo še bolj.
Sama fiksacija je čisto primerna z naramnicami in "ježkom" čez trebuh.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 12:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


bizg3c je napisal/a:
zakaj so naramnice boljš ko jopič?


Am...


Pač probaj vse in vzemi tisto, ki bo najbolj fiksirana na telo.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Misfits
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 1:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2011 20:30
Prispevkov: 68


mnja...
verjetno s prvo želvo ne boš zadovoln ker je to tako ko spodnje perilo...vsakemu služi nekej drugega za podoben namen...

Sam uporabljam jopič (vest) ki mi ščiti trtico, vrat pa ščiti kombinacija želva-čelada, ker želva ne sme biti previsoka sicer je bolj nevarna ko biti brez nje...

sam uporabljam DAINESE, iz izkušenj pa vem da je sweet protection ali poc prav tako super...

LP
Misfits
_________________
sezona 13/14: MtRuapehu Whakapapa NZ 93x, Lech/Zurs/St.Anton 59x, Davos 4x

sezona 12/13; 202x = 106x MtRuapehu Whakapapa NZ, 69x Bad Kleinkirchheim, 12x Pohorje, 14xKrvavec, 1xRogla
sezona 2011/12; 65x = 1x Möltall, 5x Risoul, 17x Pohorje, 35x Bad Kleinkirchheim,7x Saalbach

_______________________
http://hendryxskis.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bizg3c
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 11:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2013 20:05
Prispevkov: 8


hvala za vse odgovore še vedno pa bi rabu imena čim večih trgovin kjer lahko to kupim. in če je kakšna razlika med želvami za bordanje in smučanje ker gibanja niso glih ista
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 3:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Lahko uporabiš tudi motoristično...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bizg3c
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 3:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2013 20:05
Prispevkov: 8


mal sm gledu pa se mi od dainese ultimate vest dopade http://www.dainese.com/eu_en/multisport-winter/ultimate-vest.html?gender=2&destinazione_uso=40&cat=75&subcat=76

ka mislite?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » želva za bordanje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB