Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala s kamero

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Smučarska očala s kamero « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 03, 2013 9:38 am    Naslov sporočila: Smučarska očala s kamero Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 239


Zdravo,

ker nameravam kupiti nova smučarska očala in ker bi kdaj snemal kje smučam, me zanima katera so najboljša smučarska očala z vgrajeno kamero.

Imeti kamero na čeladi se mi zdi tako tako in bi rad imel smučarska očala s kamero.

Mi lahko svetujete kaj nabaviti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzx
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 12:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Feb 2013 0:25
Prispevkov: 12
Kraj: Kranj

A taka očala sploh obstajajo? jaz še nisem slišal zanje, če obstajajo morajo biti pa "hudičevo" draga...

Verjetno je najboljša izbira: klasična smučarska očala + gopro
_________________
I have no idols. I admire work, dedication and competence.

topraceadrenaline.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 8:00 am    Naslov sporočila: Re: Smučarska očala s kamero Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

matejp je napisal/a:
Zdravo,

ker nameravam kupiti nova smučarska očala in ker bi kdaj snemal kje smučam, me zanima katera so najboljša smučarska očala z vgrajeno kamero.

Imeti kamero na čeladi se mi zdi tako tako in bi rad imel smučarska očala s kamero.

Mi lahko svetujete kaj nabaviti?


malo len??? No, naj ti bo....http://www.ebay.com/bhp/video-camera-goggles
kolikor se spomnim, je tudi Briko delal nekaj v tej smeri....s tem, da so oni razvili očala, katera ti na notranji strani posredujejo še podatke o hitrosti, zunanji temperaturi, prevoženih kilometrih, vlagi.....ma ni da ni....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 11:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

fischerpro3 to je dal lani ven Oakley, ki je v svoja ocala vgradil Reconov tehnologijo. Drugace pa je ta ocala, seveda neprimerno manj cool kot Oakley , imel Recon ze ene 2, 3 leta nazaj. So pa prijetnih 600 ali 700eur Ampak ce se prav spomnim, kamere nimajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KekecPasteta
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 12:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:42
Prispevkov: 57


Tu je nekaj tega :

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ski+glasses&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313&_nkw=ski+glasses+camera&_sacat=0
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

pj je napisal/a:
fischerpro3 to je dal lani ven Oakley, ki je v svoja ocala vgradil Reconov tehnologijo. Drugace pa je ta ocala, seveda neprimerno manj cool kot Oakley , imel Recon ze ene 2, 3 leta nazaj. So pa prijetnih 600 ali 700eur Ampak ce se prav spomnim, kamere nimajo.


Ne vem če sem ravno brcnil v temo.... Kakorkoli ne rabim tega sranja, že tako moram biti pozoren na kamikaze vseh vrst z leve in desne....

http://vimeo.com/32651433
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 5:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ooops za to od Brikota pa nisem vedel, ceprav imam obcutek, da so to tista ocala, ki jih je Recon najavljal skoraj eno leto preden je zacel delati z Oakleyem in mislim, da zares nikoli niso prisla v prodajo. Oakley ima pa od lani tole v prosti prodaji:
http://www.oakley.com/products/7283/28220
Zares ista stvar, samo drug proizvajalec ocal... elektronika je pa ista (Recon).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 6:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Spomnil sem se, da sem to videl ,mislim da na Discoveryu in vem da je bil Briko (kooperacija z Reconom) .....izgleda, da se temu v bodočnosti ne bomo mogli izogniti.....posledično tudi radarjem ne.... samo še tahografe nam vstavijo v očala, pa smo pečenke....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 9:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Pri Alpini, Scottu, Smith Optics, Uvexu in Brikotu gre za Recon ready smučarska očala. Očala in napravico se kupi posebaj, nato se napravico montira v očala.
Zeal in Oakley sta se pa odločila za integrerano različico, kupiš vse skupaj. Sicer gre pa za enako napravo. Jaz imam Brikotova očala in so čist ok, le vidni kot je manjši. Okvir očal predvsem zastira pogled proti tlom, kar me pri alpski smuki niti ne moti, je pa dokaj nadležno in nerodo, če ne že nevarno, pri turni smuki.
Reconov MOD live lahko preko modrega zobka povežeš za androidom ali iphonom. Napravico lahko tudi povežeš s kamero Contour, tako da je ekranček kot viewfinder.
Sicer sem pa zadnjič tole videl in je prav zabavno: http://www.zealoptics.com/hdcameragoggle.html
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

samokham je napisal/a:
Pri Alpini, Scottu, Smith Optics, Uvexu in Brikotu gre za Recon ready smučarska očala. Očala in napravico se kupi posebaj, nato se napravico montira v očala.
Zeal in Oakley sta se pa odločila za integrerano različico, kupiš vse skupaj. Sicer gre pa za enako napravo. Jaz imam Brikotova očala in so čist ok, le vidni kot je manjši. Okvir očal predvsem zastira pogled proti tlom, kar me pri alpski smuki niti ne moti, je pa dokaj nadležno in nerodo, če ne že nevarno, pri turni smuki.
Reconov MOD live lahko preko modrega zobka povežeš za androidom ali iphonom. Napravico lahko tudi povežeš s kamero Contour, tako da je ekranček kot viewfinder.
Sicer sem pa zadnjič tole videl in je prav zabavno: http://www.zealoptics.com/hdcameragoggle.html


Čuj tak je ne.....jaz te rajši samo skijam....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala s kamero
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB