Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zacetek sezone

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Zacetek sezone « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
widek
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 03, 2013 3:33 pm    Naslov sporočila: Zacetek sezone Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2013 9:51
Prispevkov: 17


Zivijo, zanima me kdaj se mi najbolj splaca rezervirat apartma v nassfeldu? Kolega me spravlja ze takoj 10 decembra v nassfeld. Mene je pa mal strah ce nebi bilo se snega:)
Mene bol nagiba proti konc januarja ali zacetek febuarja.
Kaj pravte vi? Kdaj je najbolsi mesenc za kratke pocotnice v nassfeldu ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 03, 2013 4:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Jaz bi rekel, da po novem letu pa tja do februarja nekje. Najmanj ljudi, sneg je zagotovljen in praviloma cenejši paketi. Fino je tudi po prvem tednu marca, ko se glavnina počitnikarjev že spoka, sonce je že toplejše, če ti je ljubša spomladanska smuka seveda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smoody
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 27, 2013 11:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2012 10:02
Prispevkov: 6


Pomoje je za začetek sezone bolje iskati kakšno smučišče z ledenikom, npr. Mölltal, Kaprun,...

Nassfeld je dokaj nizko ležeče smučišče, tako da je bolje, če greš tja januarja. Mislim, da so najboljše cene tako po novem letu (4.1. dalje).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 10:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Jaz se s temle ne bi ravno strinjal. Bolj je pomembno, kakšno težo da smučišče začetku sezone. Ledeniki so pa lahko tudi precej zoprni zaradi vremena, neledeniške proge pa s slabim zasneževanjem. Začetki sezone so tako vedno perfektni v Schladmingu, ki je tudi relativno nizek, pa v kakšnem Kronplatzu. To so smučišča, ki že za začetek sezone pripravijo večino prog. Za Mokrine ne bi vedel, ker tam še nikoli nisem bil v začetku decembra. V drugi polovici je običajno že tako kot je treba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sandokan
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 12:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Feb 2007 11:32
Prispevkov: 52
Kraj: Posavje

Kronplatz je za otvoritev "top shit" Proge so res odlično pripravljene.
Do božiča imajo tudi akcijo 3=4, kjer plačaš 3-dnevno karto in 3 nočitve, dobiš pa 4. Tako te 4 noči v solidnem apartmaju in 4 dni smučanja stane okrog 200 eur ali še malo manj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zacetek sezone
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB