Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Firma smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Naslednja
 Firma smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Katere smuči imate?
Atomic
15%
 15%  [ 15 ]
Elan
44%
 44%  [ 44 ]
Rossignol
6%
 6%  [ 6 ]
Head
2%
 2%  [ 2 ]
Salomon
1%
 1%  [ 1 ]
Fischer
18%
 18%  [ 18 ]
Völkl
4%
 4%  [ 4 ]
Blizzard
1%
 1%  [ 1 ]
Nordica
1%
 1%  [ 1 ]
K2
0%
 0%  [ 0 ]
Stöckli
0%
 0%  [ 0 ]
Dynastar
3%
 3%  [ 3 ]
Drugo
3%
 3%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 98
Avtor Sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2006 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

Zanima me, če ima kdo kakšne pametne informacije o pancarjih LANGE.
Zanimam se pa za tale model http://www.langeskiboots.com/product.php?id_seg=&id_product=1140&id_dyn_category=10&id_dyn_segment=58&acturub=3&id_dyn_target=

UPS, komaj sedaj sem opazil, kam sem napisal tale post! lahko prosim en moderator prestavi pod temo PANCERJI.
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Vceraj prvic vozil moje nove dilce in sicer Salomon Streetracer 8, obcutki, napram A08 so fenomenalni, res odzivna in noro vodljiva dila, hitra ko sam zlodej, vendar ne prav prevec trda. Vendar sem res super zadovoljen z nakupom in koncno sm odkril da mi je res slalom in na momente kako hudo karvanje vsec..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 6:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


ja prav lep lok imajo a so kej trše kot s8
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Malce sem ze pozabil kake so Pa pretirano trse se mi niso zdele, znajo biti celo enake ali pa res malenkost, samo ker sem slalomiral se to toliko ne pokaze, noge me ne bolijo nic, torej extremno trsa tudi ne mora bit..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
angur
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2006 11:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

js pa mam Dynastar speed 63 carve pa so mi tut zlo fajn ,sam mal teške so
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 8:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Smučam s temi v podpisu (S 10). Glede na prejšnje 7 let stare polcarving Elanke so kot dan in noč. Sicer sem bil z njimi le dva dni na snegu, vendar pa že lahko povem, da se s temi res uživa. V Kranjski gori sem smučal po čistem ledu v zg. delu (Dolenčev rut) s hitrimi in kratkimi zavoji in to brez problemov. Res pa je da že po prvi vožnji čutim utrujene noge, vendar se utrujenost na srečo ne stopnjuje. Smučka je ravno prav trda za lepo uživancijo tudi pri velikih hitrostih oz. na trdih podlagah ni zaznati kakega zvijanja. Je pa dejansko tko, da moraš vložiti nekoliko več energije in moči v same zavoje, če želiš izkoristiti ves njen potencial, vendar ti to poplača z zelo lepo odzivnostjo. To so zaenkrat moje izkušnje.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 4:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ja tud jst sm mel prej polkarving, in so enake izkušnje. Od novejših sm probal še magfire in ugotovu da je S10 velik bol mirna pr veliki hitrosti in ostrem zavoju. Edino za skoke ni, kr pristaneš kot da bi imel kos železa na nogi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2006 9:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Kaj pa menite o ORION smučki je kčerka atomica recimo 165 cm dolga z leseno sredico za dobre smučarje ima radij 11.3 pa stane 48.000 en rang pod to kao tekmovalno pa 42.000 jest sem jih testiral ta za 42.000 je kot hcx tolk trda je res dobra za pelat pa še kvalitetna smučka je po konstrukciji. To je priložnost za tiste ki hočejo imeti zelo dobro smučko za mal denarja pa še kvaliteto povrhu
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2006 1:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Hmm, no ja, sicer je to bolgarska roba, tko da jst bi se mogoče distanciral, ni pa nujno, da je slaba kvaliteta. Je pa dejstvo, da so priznane firme, ki gradijo na izkušnjah iz svetovnega pokala, gotovo primernejše za izkušenega smučarja.

Več o teh smučeh na http://www.orionski.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2006 5:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Jaz tudi tako mislim, ker če že kupuješ dobre smuči, boš gledal da je tudi firma temu primerna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2006 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


fischer48 je napisal/a:
jaz imam fischerce, sm dokaj zadovoljen...edina slaba stvar je, da se je odtrgal en kos plate oz. počil in odpadel


To se elankam pogosto dogaja!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2006 8:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


ja velikokrat se dokaja da je konstrukcija ista iz iste firme sam nalepka druga pa saj oplnov, avdi.. itd..... splok skoraj nič ne delajo v nemčiji
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2006 1:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Včeraj sem smučal s frendom na Krvavcu, šla sva predvsem zato, ker je nabavil nove dile Rossignol 9S, in bi jih rad stertiral.

Po treh urah smučanja, mi je rekel da mu smuči ne grejo nikamor več, ko sva se vstavila sem pogledal dilo in nisem mogel verjeti svojim očem.

Ob robniku desne smučke sem zagledal prib. 1 cm širok pas pobrane mase do konca, to je dolgo prib. 30 cm.

Ko sva smuči odnesla tam na servis, so naju vprašali kje se je to zgodilo, povedala sva da verjetno na smučišču, ki povezuje Krvavec in Križišče.
Serviser je dejal, da smuči popravi brezplačno če najdeva kamen ob katerega naj bi zadela smučka.

Ko je bil frend na servisu sem šel na smučišče in še enkrat pregledal celo progo kjer sva zelo pogosto smučala.

Kamen oz. celo nepremično skalo sem napel na progi 17 pod žičnico E (vrh Krvavca), okrog skale sem še malo odkopal in prišel do zemlje (bila je 5 cm pod snegom).

Tako sem o tej skali obvestil odgovorne na Krvavcu, da zavarujejo območje, Ko so zavarovali območje sem stopil do serviserja in mu vse obrazložil, dejal pa je da mi ne verjame in bil je mnenja, da je frend prinesel tako smučko že na smučišče.

Dali pa mu niso niti nadomestnih dil, da mi smučal do konca dneva saj je vendar kupil karto.

Ne vem kako si lahko kaj takega privošči smučišče kot je Krvavec, saj povsod navajajo da je 2 m snega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2006 4:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Gledal tale kombinacijski slalom in sta dva nevem tocno katera vozila na Atomic rdecih SL12 dilcah, kaj je to ze kaka noviteta za naslednjo sezono ali gre za kake ultra prototipe namenjene zgolj projem?
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Sid
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2006 4:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 16:15
Prispevkov: 31


Mal so spremenl dizajn. To skor vedno večina proizvajalcev naredi pred OI al pa svetovnim prvenstvom.
_________________
Sezona 2005/2006 - 4 smučarskih dni:

2× Nassfeld;
1× Krvavec;
1× Velika Planina
6× Val Gardena
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Naslednja Stran 11 od 16

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Firma smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB