Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Kratek avtorski adrenalinski film o akrobatskem skakalcu

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Kratek avtorski adrenalinski film o akrobatskem skakalcu « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 04, 2013 9:59 pm    Naslov sporočila: Kratek avtorski adrenalinski film o akrobatskem skakalcu Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Živijo.

Abyss 18 je moj zadnji filmski projekt o našem akrobatskem skakalcu, Jeseničanu Jerneju Klinarju, ki je po scenariju za ta film opravil sploh prvi (zelo nevaren) akrobatski skok iz 18 metrske police atraktivnega slapu Kozjaka ob reki Soči.

Rad bi ga predstavil tudi vam, torej oglejte si ta film, zanima pa me tudi kakšno vaše mnenje.

Posebno doživetje predstavlja prostorska zvočna kulisa, namreč ves zvok je bil dodan pri montaži. Za intenzivnejše doživetje predlagam ogled ob dobrem ozvočenju oziroma s slušalkami.

Posneto s Canon 5D Mark II, Mark III in 7D, GoPro Hero 2.

http://www.youtube.com/watch?v=pFcE734jsJk


_________________
Video arhiv


Nazadnje urejal/a dejvi Ned Mar 10, 2013 9:15 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
19.marko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 05, 2013 11:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Dec 2010 17:43
Prispevkov: 154


Izjemen film o izjemnemu športniku. Tole mi res vzelo sapo. Bravo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Kratek avtorski adrenalinski film o akrobatskem skakalcu
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB