Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » GOPRO HD in konkurenca

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 GOPRO HD in konkurenca « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
debitel
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2013 4:32 pm    Naslov sporočila: GOPRO HD in konkurenca Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Feb 2013 16:30
Prispevkov: 1


Sem nov član, forum spremljam že nekaj časa.
Ker se približuje pomlad in s tem izlet v Francijo na smučanje za 14 dni, sem se odločil, da bom objavil povzetek svoje raziskave, namreč kupujem price-performance vieo kamero za multi use.
Če bom vsaj komu pomagal bom zadovoljen.

Da ne dolgovezim, naredil sem precej obsežno raziskavo, kjer bom z vami delil svoje ugotovitve in kaj sem se odločil, v morebitno pomoč bodočim nakupom omenjene opreme ali podobnih zadevic. Vsi konstruktivni komentarji dobrodošli, seratorji naredite obvoz.

Torej Alfa in Omega malih video kamer ja praktično že od začetka brand GOPRO. Vse ostalo so potem samo bile kopije, ki so se želele približat temu fenomenu tako ali drugače, bolj ali manj uspešno. Kitajske, ameriške in evropske.

Da rahlo razčlenim trenutno ponudbo in kamere, ki so pri meni prišle v ožji izbor za nakup:
GoPRO HD2, GOPRO HD3 navadna, black in silver edition, MUVI in NILOX. Bom kar priložil tabelo, kdor pa bi si rad ogledal posnetje omenjenih, mislim, da je na youtubu dovolj materiala.

Sam sem po tehtnem razmišljanju, kaj, kdaj, zakaj, kako ugotovil, da bom sam šel v nabavo muvija in sicer full option. Za ta denar in moje potrebe, glede na ostalo je zame to prava odločitev. Če bi seveda hotel profi zadevo bi dal pač še enkrat toliko in vzel HDPRO Black edition. Nekih hudih razlik v kvaliteti med omenjenimi nisem našel, nobena ni perfect razen morda res gopro black, ki pa je svinjsko draga, imho. Ceno za muvi bom poiskal, da prileti na lepih 200 za izvedbo z vsemi dodatki.



Sem tudi za kaj drugega, če ima kdo boljšo idejo ali ponudbo.

Nekaj specifikacij ki sem jih izluščil v priponki.

Komentarji in debata zaželjena.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2013 5:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


Gopro black edition ti postreže ne samo full hd(1080p) ampak tudi z 4k, vendar je to itak overkill, predvsem za nas, vsaj zame, ki imam monitor 1920X1080. In pa kar si pozabil, ima black edition zraven wifi remote.

Muvi pa meni ima nikakvo sliko, vendar tudi kot zagovornik go proja lahko povem, da imaš tako kot si nastaviš...

Si pa še pozabil sonyjevo action camero, countura, itd itd...

Tudi ne glej samo megapikslov, ker ti vse nad 12mp pomaga le pri izrezovanju slik, ali pa pri tiskanju velikih formatov...
Gopro je še fin zaradi veliko URADNIH dodatkov, drugače pa si lahko tud sam narediš kakšnega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » GOPRO HD in konkurenca
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB