Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije 2012/2013

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Rogla - aktualne informacije 2012/2013 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
iga10
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 17, 2013 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Avg 2008 10:10
Prispevkov: 117


iga10 je napisal/a:
Torej direkt mimo Cezlaka ne gre... Kaj pa torej čez Božje in se za Cezlakom priključiš na isto cesto?
Sem slišal da gre... Ve kdo 100% zanesljivo?


Aja, sem pozabil... Je zaradi novega snega cesta sploh prevozna brez verig?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 18, 2013 7:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

no padla je odločitev sicer ne od mene ampak od ostalih, da se gre jutri na roglo.
sedaj me pa zanima, ker na njihovi spletni strani piše da je park zaprt ali to drži ali samo ni prav preveč ažurna spletna stran? potem pa če bo park zaprt me zanima kje se na rogli naredi največ gneče ki jo je za jutri za pričakovati da se le tej če se bo dalo izognem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 18, 2013 10:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Jebote ti pa tvoji parki No sej... vsakemu svoje

Za park nevem, spodobilo bi se že, da je odprt. Vsaj na prvo soboto po močnem sneženju.

Glede gneče pa je ta po mojih izkušnjah najhujša na Mašin Žagi. Če želiš do Jurgovega se zato raje zapelji tja z avtom ali pa se po vrhu malce sprehodi.

Na tvojo žalost je Mašin Žaga vlečnica ob kateri je park in tako zate neizogibna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 19, 2013 2:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

danes velika gneča na rogli, lepo vreme in naraven sneg sta naredila svoje. da je bila gneča še večja, je krivo jurgovo, ki vsaj dopoldne ni delalo-nekaj je sedežnica zafrkavala. teren razrit že v eni uri do amena. v naslednjih dneh, ko se bo malce zvozil in utrdil sneg, pa bo verjetno odlično.

snowpark pa se danes še zasnežuje, verjetno bodo v naslednjih dneh še razpotisnili nastali sneg, ki ga je res veliko. upam da ne bo preveč dežja v nedeljo in ponedeljek.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 20, 2013 5:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

V primerjavi z gnečo pred 10 leti ni bili hudega---(ali pa še prej) bil pa je lep da-v soboto seveda.
LP Frenk
_________________
2019/2020
3 Saalbach, 14 Rogla
2020/2021
12 Rogla
2021/2022
13 Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2013 8:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

A je cesta Lovrenc na Pohorju-Pesek prevozna???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Triglavski
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2013 8:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2012 18:00
Prispevkov: 56


Na Rogli sem bil po dolgem casu v torek Hja vreme ni bilo nevem kaj vendar so proge zdrzale ubistvu cel dan.Ze zjutraj so se naredili kupi, ki pa zaradi svoje velikosti niso prevec ovirali smucanja, kvecjemu so razmere se poboljsali, saj se je nov sneg zdrsal in tako so bile proge hitrejse.Na Jurgovem je bilo polno mokrega in grudastega snega zato je bilo smucanje otezeno.Je bil pa nekje na sredini Jurgovega odlicen del, kjer se je lahko zelo lepo zakarvalo.Veliko prog pa na Jurgovem sploh ni bilo odprto Nazalost ni bila odprta Ostruscica, novo progo ob Jasi pa so urejali.Odkar sem bil nazadnje na Rogli pa so se proge po mojem spominu izjemno polozile Resno, na marsikateri progi sploh ni bilo mogoce dobiti dovolj hitrosti za karving zavoj(verjetno tudi zaradi pogojev ampak vseeno).
Soliden smucarski dan
_________________
Srecno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 26, 2013 12:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Danes odličen dan na Rogli. Sonce, mraz, dobre proge in niti ne velika gneča. Jutri bo verjetno spet odlično, tako da vsi na Roglo...po 11 uri, k jst zaključim
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
yoichi
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 29, 2013 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Maj 2012 22:38
Prispevkov: 87
Kraj: Ljubljana

Danes na rogli, glede na to da je med tednom kar precej ljudi, drugače pa čakanja skoraj nič, mau več gužve je blo zjutraj na jasi in jurgovem drugače pa sneg zjutraj super potem se je seveda zdrsal, nekaj je bilo ledenih plošč vendar nimam pravega občutka z bordom. Na jasi 2 so imeli trening drugače pa so urejali progi 12 in 14 in mislim da bosta v kratkem odprti, 12ko so proti koncu že začeli ratrakirat.
_________________
Sezona 2012/13: 1x Višarje, 1x Krvavec, 2x Stari Vrh, 1x BKK, 1x Rogla, 6x Les Sybelles,1x Mb. Pohorje
13/14 1x Vogel 1x Grosseck-Speiereck 6x Les Sybelles 1x Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vantage
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2013 1:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 12:28
Prispevkov: 60


Danes zgoraj zjutraj ze 7°C...Masin zaga se je do 11 drzala potem pa so mađari naredili svoje. Jasa in Kosuta pa sta takoj bile razrite s kupi se pozna pomanjkanje mraza in nocna smuka. Na Jasi je celo nekoga spodaj katapultiralo cez kup, da so ga morali vleci nazaj gor...Jurgovo pa taksno kot vedno ob taksnih temperaturah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pepsi89
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 05, 2013 10:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2010 20:10
Prispevkov: 17


Bi lahko kdo pove, na kiri progi bo svetovni pokal v snowboardu 8.2.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vantage
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 05, 2013 11:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 12:28
Prispevkov: 60


Jasa 1.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stane60
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 05, 2013 7:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

So na Jasi 1 danes na dnu že postavljali tribune za gledalce tako, da je bilo med tribuno in Košuto prav ozko. Me ni motilo, ker sem se le zjutraj peljal mimo ko sem šel na Jurgovo, ko pa sem se vračal sem vse gledal s sedežnice. Na Jurgovem je bilo zjutraj super, potem pa smo malo zvozili. Proti vrhu je pihal kar močan veter, pa k sreči temperature niso bile nizke. V redu smučarski dan je bil !
_________________
2021/2022 31x: 16x Krvavec, 6x Golte, 2x Celjska koča, 1x Stari vrh, 6x Rogla
2022/2023 21x: 11x Krvavec, 1x Cortina dʼAmpezzo, 3x Kronplatz, 6x Rogla
2023/2024 18x: 10x Krvavec, 4x Kronplatz, 4x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vantage
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2013 6:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 12:28
Prispevkov: 60


Danes gori mraz v kombinaciji s sibirskim vetrom Proge zdrzale, predvsem Ostruscica 1 je bla dobra za popizdit Obe Jasi pa spet zaprti, ker imajo invalidi svetovno prvenstvo.

Evo se posledica sobotnega sodnega dne na Rogli (padlo je okoli 70cm novega snega):



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2013 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 3 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije 2012/2013
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB