Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči ali uporaba starih

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Nakup smuči ali uporaba starih « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tass
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 15, 2013 11:23 pm    Naslov sporočila: Nakup smuči ali uporaba starih Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 23:15
Prispevkov: 2


Pozdravljeni,

pred letom dni sem po nekje 5 letih ponovno stopil na smuči. Tudi letos nadaljujem s smuko, smučam nekje 5x letno. Do sedaj sem si smuči sposojal, zdaj pa me misel žene k nakupu novih smuči.

Sem pa pred dilemo, ali kupiti nove, ali uporabiti stare (ravno sem dobil dva para smučk od znancev, ki ne smučajo več). Sliko smuči prilagam. Sam sem velik 177cm, leve smuči (Salomon Axendo 7) so velike 185 cm, desne (Rossignol Cut v 10.4) pa nekje 165 cm.

Zanima me torej, ali sta oba para smuči za v smeti ali se lahko katere smuči še uporabi. V kolikor ne, bom šel po nove. Mislim, da nobene na sliki prikazane smuči niso carving, čeprav sem si na smučiščih vedno sposojal carving smuči.

Slika:

Hvala za odgovore!
Tass
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 15, 2013 11:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Oba para sta carving, Rossignol ima celo kar precej poudarjen lok.

Ali so ok ali ne... je bolj vprašanje ali si lahko brez problema privoščiš dati 300 eur za nove smuči? Sigurno bodo boljše/bolj primerne od teh dvojih, se mi pa zdijo rossignolke za nekaj časa še čisto ok - so primerno visoke zate, imajo dovolj poudarjenega loka za karvanje, pretrde pa - glede na grafiko - verjetno tudi niso.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tass
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 15, 2013 11:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 23:15
Prispevkov: 2


Super, sem zelo vesel odgovora! Sicer naj bi bile Rossignolke ženske smuči, ampak dvomim, da igra neko hudo vlogo to, kajne?

Potem bi bilo res smiselno, da jih odnesem na servis kjer mi jih nabrusijo in prilagodijo vezi. Hvala lepa za nasvet!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 15, 2013 11:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Ženske smuči so v principu bolj mehke, pa vezi imajo ponavadi postavljene bolj naprej, ampak če se ponovno učiš smučat, je to zaenkrat čisto ok.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči ali uporaba starih
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB