Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 52, 53, 54  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Mraz
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2013 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Jan 2012 22:08
Prispevkov: 72


Kmalu bo pogled na slovenska smučišča odličen
Genovski ciklon bo že v nedeljo oz. ponedeljek lahko prinesel od 30 do 60 cm snega in tudi v nadaljevanju tedna kaže na občasno sneženje, ki bo lahko spet zelo obilno. Ob tem naj omenim, da bodo tudi temperature zelo nizke, kar bo omogočalo zasneževanje.

Sicer pa se mi zdi da trenutno že zasnežujejo na MB Pohorju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2013 9:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

jaz grem pa letos na zlato lisico in me zanima če je možno tekmo, na kakšnem mestu gledati s proge, ker nebi rad vseskozi stal v areni ampak bi vmes rad še kakšno furo z bordom naredil, kolikor sem gledal po karti je to bolj težko izvedljivo, ampak ker pohorja ne poznam najbolje me vseeno zanima odgovor kakšnega domačina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uros_
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2013 10:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 15:37
Prispevkov: 143
Kraj: Maribor

snowboarder je napisal/a:
jaz grem pa letos na zlato lisico in me zanima če je možno tekmo, na kakšnem mestu gledati s proge, ker nebi rad vseskozi stal v areni ampak bi vmes rad še kakšno furo z bordom naredil, kolikor sem gledal po karti je to bolj težko izvedljivo, ampak ker pohorja ne poznam najbolje me vseeno zanima odgovor kakšnega domačina.


Edina možnost če želiš bordat/smučat in zraven še videti kaj od tekme (veleslalom) je pri Trikotni jasi (spodnja postaja Poštele).
Drugače pa se da tekmo ogledati bilokje ob progi - seveda peš
_________________
Work less, CLIMB more!


Nazadnje urejal/a uros_ Sob Jan 12, 2013 10:35 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
svfilip
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2013 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2012 14:25
Prispevkov: 193
Kraj: Maribor

Bil na nocni. Spet je bil prsic, prve tri runde so bile ok, potem so se ze delali kupe in prsic nareji svoje.Trenutno zasnezujejo vse do lukeja.
_________________
sezona 2015/2016=8dni:3xKaprun, 1xObertauern, 3x Mb. Pohorje, 1x Mb. Pohorje nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gregor99
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2013 11:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2012 23:17
Prispevkov: 57
Kraj: Maribor

Tudi jaz sem bil danes na nocni. Podobna zgodba kot zarnjic. Po treh-stirih rundah po posteli so se naredili kupi snega. Zasnezujejo pa pri tistile znameniti ograji pri Slemenu ter vse do Lukeja. Nastel sem stiri delujoce topove
LP Gregor99
_________________
sezona 2012/2013=14x Mb Pohorje, 2x Schladming
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gregor99
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 10:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2012 23:17
Prispevkov: 57
Kraj: Maribor

zasnezujejo Rusko, Vse do Lukeja pa stadion


_________________
sezona 2012/2013=14x Mb Pohorje, 2x Schladming
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
svfilip
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 11:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2012 14:25
Prispevkov: 193
Kraj: Maribor

Zagnali so tudi sedeznico radvanje in jo spet ugasnili a ve kdo zakaj ?
_________________
sezona 2015/2016=8dni:3xKaprun, 1xObertauern, 3x Mb. Pohorje, 1x Mb. Pohorje nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gregor99
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2012 23:17
Prispevkov: 57
Kraj: Maribor

http://www.siol.net/sportal/zimski_sporti/alpsko_smucanje/2013/01/mariborcani_stavijo_na_zimski_vikend.aspx
_________________
sezona 2012/2013=14x Mb Pohorje, 2x Schladming
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 2:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

svfilip je napisal/a:
Zagnali so tudi sedeznico radvanje in jo spet ugasnili a ve kdo zakaj ?


Lepo te prosim,bodi malo strpen in ne zastavljaj res bednih vprašanj. Verjetno gre za kako probo ali kaj podobnega...
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
svfilip
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 2:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2012 14:25
Prispevkov: 193
Kraj: Maribor

Fantastic je napisal/a:
svfilip je napisal/a:
Zagnali so tudi sedeznico radvanje in jo spet ugasnili a ve kdo zakaj ?


Lepo te prosim,bodi malo strpen in ne zastavljaj res bednih vprašanj. Verjetno gre za kako probo ali kaj podobnega...

Oprosti napisal sem res bedarijo, mogoce so dajali sedeze gor.
_________________
sezona 2015/2016=8dni:3xKaprun, 1xObertauern, 3x Mb. Pohorje, 1x Mb. Pohorje nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gregor99
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 3:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2012 23:17
Prispevkov: 57
Kraj: Maribor

Slike iz spletne strani



_________________
sezona 2012/2013=14x Mb Pohorje, 2x Schladming
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Na Pohorju danes: Pisker (spodnji in srednji del) ter Ruško se je zasneževalo čez cel dan. Proga na Piskru še zelo trda, na Cojzarici je bilo lažje peljati, ker so se pojavili nanosi "cukra", medtem ko si za spodnji del potreboval že zelo dobro nabrušene robnike. Proga ruška zelo dobra, škoda edino gneče, ki se pojavlja zaradi samo ene odprte vlečnice. Upamo torej na pošiljko naravnega snega, da se požene še drugo vlečnico.

Pisker - čez dan temperatura okoli -3°C:







Še nekaj iz Mariborskega Pohorja - zasnežuje se proga malo višje od spodnje postaje Slemena. Zasnežuje se (pri temperaturi med 0 in -1°C) tako Habahuk kot tudi "obvoznico", nato pa naprej do Trikotne jase:









Pa seveda še skok na Stadion - večina topov je bila vklopljenih čez cel dan, pogoji pa zelo slabi (med -0,5 in 0,5°C). Kakorkoli, nekaj snega je že nastalo, zasneževalo se bo tudi danes ponoči in v naslednjih dneh, tako da je moje mnenje glede Lisičke precej pozitivno









Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
svfilip
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 6:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2012 14:25
Prispevkov: 193
Kraj: Maribor

Lucke gorijo po vsem stadionu, pri lukeju in na slemenu. Upamo da jim uspe lisica.
_________________
sezona 2015/2016=8dni:3xKaprun, 1xObertauern, 3x Mb. Pohorje, 1x Mb. Pohorje nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 8:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3459
Kraj: Maribor

Skoraj vse ste poslikali in skoraj sem se že bal da ne bom imel kaj za objavit , potem pa sem le videl da še ni slike s Čopke. Danes zjutraj:




Pa še Stadion:


Me je pa prijetno presenetilo da so - in to pri skromnih pogojih (-1 v dolini) - delali (skoraj) VSI topovi na Stadionu, Čopki in Habakuku, ne pa tako kot žal prepogosto vidimo da jih polovica ali več stoji. Znajo Pohorci, če le hočejo ...
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2013 9:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3132


Miki, odraz temparatur pa so dolgi jeziki izza kupov pireja. Očitno imajo tudi kupi snega svojo potrebo, da odtočijo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 52, 53, 54  Naslednja Stran 25 od 54

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB