Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pošiljanje smuci po pošti

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Pošiljanje smuci po pošti « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 26, 2012 9:46 pm    Naslov sporočila: Pošiljanje smuci po pošti Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


Zadnje dni razmišljam o odprodaji "starih" smuci prek ebaya. Pa me zanima če ima s tako prodajo kdo izkušnje? Kako zapakirati smuče, da se na poti z njimi ne bi kaj zgodilo? Koliko okvirno stane poštnina za tak paket po Evropi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 26, 2012 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


jst sem dubu smuče iz nemčije in so ble zapakirane v kartonasti škatlji, notri pa nekaj pene
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 26, 2012 10:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


Sorty je napisal/a:
jst sem dubu smuče iz nemčije in so ble zapakirane v kartonasti škatlji, notri pa nekaj pene


Koliko je bilo pa poštnine?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 11:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


točno številko sem pozabil je pa bilo okoli 30?
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Sorty je napisal/a:
točno številko sem pozabil je pa bilo okoli 30?
kolkr sem jaz gledal med 20 in 30. iz fr in de se mi zdi da tam nekje 22.5? kar sem jaz gledal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Koliko so oni placali zate nima veze. Vecina trgovin ima pogodbe s hitrimi postami, tako da so cene vsaj 50% (v vecini pa se vec) nizje, kot tiste, katere placas ti, kot enkratna stranka. Pa pozna se ce gre stvar iz Nemcije v Slovenije ali obratno (od nas ven je ponavadi kar nekaj drazje).
Z razne hitre poste in paket velikosti smuci racunaj za relacijo Slovenija-Nemcija cca. 80-100eur.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 1:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Po mojih izkušnjah bo Pošta Slovenije najcenejša...

http://posta.si/downloadfile.aspx?fileid=15974
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 2:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

To definitivno, samo kolikor vem Posta nima trackinga, kar pa je pri raznih Ebay variantah bolj kot ne nujna opcija (da se zavarujes seveda, ne da bi bilo zares obvezno). Tracking pride, ce se prav spomnim sele s tistim EMS ali kako se ze imenuje njihova "hitra posta", tam so pa potem tudi cene ze primerljive DHL, GLS, DPD in ostalim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2012 4:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


pj je napisal/a:
Tracking pride, ce se prav spomnim sele s tistim EMS ali kako se ze imenuje njihova "hitra posta", tam so pa potem tudi cene ze primerljive DHL, GLS, DPD in ostalim.


Mislim, da Pošta Slovenije za tujino dela preko UPSa - se pravi, da kot uporabnik brez pogodbe plačuješ nenormalne cene... Mislim, da je trenutno najcenejši paketni "poštar" DPD. Mgoče kakšen dan več traja, je pa sledljivo.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2013 5:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


Citiram:

Mislim, da Pošta Slovenije za tujino dela preko UPSa - se pravi, da kot uporabnik brez pogodbe plačuješ nenormalne cene... Mislim, da je trenutno najcenejši paketni "poštar" DPD. Mgoče kakšen dan več traja, je pa sledljivo.


Preko DPD (pošiljatelj je seveda pogodbenik) sem predlani dobil iz Chamonixa v SLO paket (dolžine cca. 2,3m in 18kg) za 30? poštnine. naročil v torek popoldne, paket je bil dostavljen v četrtek dopoldan. sledljivo. zadovoljen.
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pošiljanje smuci po pošti
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB