Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Podložna plošča Elan Race SLX 2012

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Podložna plošča Elan Race SLX 2012 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Surfer_D
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 3:11 pm    Naslov sporočila: Podložna plošča Elan Race SLX 2012 Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 15:08
Prispevkov: 6


Ali so imele vse smuči enako ploščo.

Vse slike, ki jih gledam imajo drugačno kot moje? Kupil sem rabljene pa sprašujem kaj sem dobil?

Prilagam sliko.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 3:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


ja nimaš fusion sistema in je gor neka stara Elanova podložna plošča ter vezi. Načeloma smuči s takimi ploščami najdeš v kakšnem Hervisu,Intersportu....Ob tem bi se vprašal,če so tudi smuči z vsemi dodatki, ki jih nudijo pri Elanu. Ima dvojni titanal,Wave,response frame sredico..?
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Surfer_D
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 3:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 15:08
Prispevkov: 6


Ima, smuči so dual titanium itd sem bil pozoren na to,... Vezi so ld 12 od Tyrolie.
Ali priporočaš menjati ploščo ali je ok?

Hvala za odgovor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 4:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Takšno ploščo imam tudi sam na smučeh SLX race (ki imajo dual titan in vse ostalo, razn fusion sistema), kupil sem jih 2 leti nazaj v Sports Expertu, s tem da so gor originalne Elanove vezi mislim da ER 12 ali 14 - pač so za njih narejene brez fusion sistema.

Mislim, da se ti ne splača kaj menjavati, nenazadnje tudi tekmovalne WC smuči od Elana dolgo niso imele fusion sistema (niti ne vem, če ga imajo sedaj).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_jure_
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 5:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Okt 2009 18:28
Prispevkov: 1


Sorty to je elanova podložna pošča katera je na elanovih smučeh tega modela. Vrjetno so bile na smučeh menjane vezi. Takšno barvo ter model je možno videti pri smučeh head. So pa na elanke montirali čisto enak model le da v črni oz. črno zeleni barvi.

Zadeva zagotovo more funkcionirat, če te ne moti vizualni izgled(ker vezi niso črne oz. zelene).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 8:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Jure to pa ne bo šlo tako. Eno je dila z fusionom eno pa samo ploh. Iz dile s fusionom ne moreš več naredit ploha

Tale smuča je že s startu nastala brez Fusion sistema, tako kot je kotluc povedal.

Pač dila SLX brez fusion sistema in s podložno ploščo ter "fiksnimi" vezmi, noben strašen minus v primerjavi z SLX s fusionom. Pa da slučajno ne bi menjal podložne, ker sedaj ima vsaka smuča že 8 lukenj, pol jih bo pa še več, ker v iste luknje ne moš več dajal plate ... LD 12 od Tyrolie je pa isto kot ELX 12 od Elana na Fusion sistemu oz ER12 od Elana z vijaki.
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Surfer_D
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 03, 2012 3:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 15:08
Prispevkov: 6


kotulc je napisal/a:
Takšno ploščo imam tudi sam na smučeh SLX race (ki imajo dual titan in vse ostalo, razn fusion sistema), kupil sem jih 2 leti nazaj v Sports Expertu, s tem da so gor originalne Elanove vezi mislim da ER 12 ali 14 - pač so za njih narejene brez fusion sistema.

Mislim, da se ti ne splača kaj menjavati, nenazadnje tudi tekmovalne WC smuči od Elana dolgo niso imele fusion sistema (niti ne vem, če ga imajo sedaj).


A imaš tudi 2012 model?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Podložna plošča Elan Race SLX 2012
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB