Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zagrepčanka

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Zagrepčanka « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
slowinter
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 27, 2012 11:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 3:56
Prispevkov: 70
Kraj: Kamnik

Ponudba zagrepčanke je zagotovo zanimiva,

-ampak za SLO smučišča karte samo za sobote ne vzamem niti zastonj, gneča je vedno in povsod, razen če je res slabo vreme (ko se mi tudi ne ljubi smučat)
-vseeno upam, da bo na MB Pohorje res privabila trume zapravljivih purgerjev. Ob tem se sprašujem, če so smučarji, ki kupijo karto za 99eur res tisti, ki potem na veliko zapravljajo

p.s. če bi kdo karto za Nassfeld z 20% popusta (33,6 EUR), mu jo zrihtam - piš v ZS!
_________________
Na kanto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
skandinavec
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2012 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2010 22:27
Prispevkov: 9


Popravek:

Zagrepčanka je sedaj že za 90 eurov!!!

http://www.zagrepcanka.com.hr/index.php/zagrepcanka
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2012 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Prepričan sem, da bodo tudi Dalmatinci odgovorili s "Slovenko", ko bomo za 100 EUR dobili sobo ali apartma vsaj za 20 dni in to v glavni sezoni, seveda. V trgovinah 30% popust, v gostilnah in barčkih pa 70%...
Razumljivo je, da neko podjetje prilagodi cene svojih izdelkov kupni moči nekega trga, ampak tole pa je sigurno pretiravanje in z drugačnim razmerjem bi stvari postale razumljivejše in sprejemljivejše.
In konec koncev, sezonski cenik se spodobi objaviti istočasno za vse.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2012 6:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


skandinavec je napisal/a:
Popravek:

Zagrepčanka je sedaj že za 90 eurov!!!

http://www.zagrepcanka.com.hr/index.php/zagrepcanka


Je bila, od 15. do 18. novembra, na sejmu v Zagrebu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KINDERWAGEN
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 9:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 19:02
Prispevkov: 70
Kraj: MARIBOR

fischerpro3 je napisal/a:
Nekje sem slišal oz. prebral o tej karti....vendar se kaj dosti nisem posvečal vsebini, saj sem mislil, da na neposrečen način promovirajo Sleme....zdaj pa to...Skratka cigansko vse skupaj....zdaj pa samo glejte kako nas bodo preplavili......dobro glejte..... Cigansko se mi zdi, da imajo oni karto za 99?, pri nas pa je karta 295 ?.....me en k...c briga njihova kupna moč.....skratka še en nož v hrbet s strani ŠC Pohorje....



Kaj ti ga vun potegnem?

Sam so pa norci,kak je že nekdo rekel,sami možganski maloposestniki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 12:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Miki in zakaj ne tu, povsod, kjer je mogoče govorit o tem kakšen nož v hrbet so zarinli Mariborčanom???? Sicer sem postal v ustrezno temo, to je pa odgovor prijatelju:

Kinder: Uf, zarinli so mi ga.....saj veš do kam ....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 12:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Nadaljevanje debate tukaj: http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=1982&start=75 tole temo pa zaklepam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zagrepčanka
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB