Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Tečaj za učitelja bordanja 1. stopnje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Tečaj za učitelja bordanja 1. stopnje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
69moob
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 14, 2012 10:27 am    Naslov sporočila: Tečaj za učitelja bordanja 1. stopnje Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2012 10:21
Prispevkov: 1


Jaz moram najkasneje v četrtek oddati razpored tečajev na ZUTS Slovenije. Tečaj je možno razdeliti na dva dela po tri dni. Izpit je lahko takoj po končanem drugem delu (takoj naslednji dan), lahko tudi čez kakšen teden. Če vas je vsaj 6 lahko lokacijo tečaja izberete sami. Med seboj se pogovorite in uskladite termin tečaja in termin izpita. Pošlji mi predlog, jaz bom nato sporočila če je izvedljivo. Velika verjetnost je, da bo vaš predlagani termin tudi mogoče realizirati, saj se redko zgodi, da so prav vsi demonstratorji zasedeni v nekem terminu. Nekoliko več usklajevanja je z izpitno komisijo, a tudi tu mislim da ne bo problemov. Običajno imamo izpite med tednom, saj je takrat manj ljudi na smučišču in so boljši pogoji za opravljanje izpita.

Nujno potrebujem vsaj še 3 kandidate!

http://www.duds.si/sl/Ucitelj_deskanja_I._stopnje/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Tečaj za učitelja bordanja 1. stopnje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB