Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 62, 63, 64  Naslednja
 Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 05, 2012 3:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Men se za take razmere zelo obnesejo freeride elan 888 alu (lani apex).
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljcar
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Okt 2012 15:59
Prispevkov: 1


Lep pozdrav najprej. Bom probu čim na krajše.
Do sedaj sem imel smuči Fischer Radarc 155cm, smuča je bila super in zelo dobro sem se počutil na njih, bi jo še imel ampak so začeli robniki odstopat, sicer je stara 10 let. Vprašanje kaj kupit sedaj, ker se od takrat nisem nič zanimal za druge tipe smuči,niti probal drugih in dejansko ne vem katere smuči naj bi nekako bile bom tko reku "naslednice teh" ali podobne? Prosu bi za mnenje
http://www.google.si/imgres?num=10&hl=sl&biw=1366&bih=638&tbm=isch&tbnid=8jtzkymGVZP8vM:&imgrefurl=http://tablica.pl/oferta/fischer-radarc-asymetric-IDEKb5.html&docid=9BD46kEo5vKqIM&imgurl=http://srvimg17.tablica.pl/images_tablicapl/9710631_1_644x461_fischer-radarc-asymetric-krakow_rev001.jpg&w=615&h=461&ei=_NN2UITpDKiF4gTEsICgAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=541&vpy=226&dur=2947&hovh=194&hovw=259&tx=121&ty=114&sig=102455425474937728341&page=2&tbnh=138&tbnw=184&start=21&ndsp=31&ved=1t:429,r:11,s:21,i:172
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 14, 2012 11:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Zdravo, dajte se držati teme prosim! Hvala Mistifis za označbe sporočil ki niso bila v skladu z naslovom teme, sem jih ločil v novo temo. Se opravičujem za malo daljši odzivni čas, sem v tujini in imam malo težave z internetno povezavo tukaj..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Razor
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 27, 2012 11:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:30
Prispevkov: 17
Kraj: Celje

Fishcer RC4 Race SC model 2011/12 za 320eur je najcenjše kar lahko dobim (novo) ? Al pa Progressor 800 (11/12) za nekaj manj kot 300eur? Se da dobit boljše ponudbe za te 2 dile?
_________________
SKiDAYS:

2011/2012: 6x Les Orres, 1x Koralpe, 1x MB Pohorje, 2x Rogla = 10x

2012/2013: 12x Rogla / 1x Golte / 1x Trbiž&Višarje / 1x Nassfeld = 15x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
9515G
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 11:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2012 23:34
Prispevkov: 4


Pozdravljeni, sem nekako voznik začetnik / rekreativec, ter se odločam za nakup vredu smuči. Opazil sem da je veliko govora o Elanovih smučeh Amphibio WF, ker nisem nek poznavalec smuči bi prosil za kašno pojasnilo oz razliko med naslednjimi smučmi, ter kaj bi vi priporočali.

Amphibio WaveFlex 12 Fusion
Amphibio WaveFlex 78Ti Fusion
Amphibio WaveFlex 78 Fusion

Teh treh zgoraj navedenih se ne držim kot pravijo (pijan plota), ampak so tudi dobrodošle kakšne druge znamke / modeli, ki bi se lahko primerjali s temi.

Visok sem 178 teža 80kg ugajajo mi srednji zavoji in se kdaj rad hitreje spustim po smučišču.

Vsem se že vnaprej zahvaljujem.
Hvala Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 07, 2012 9:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Amphibio 12 so pretrde za začetnika, glej raje waveflex 8...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
9515G
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 07, 2012 5:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2012 23:34
Prispevkov: 4


Kako pa je kaj z amphibio wf 78, vprašal bi pravtako kakšen pomen ima titan v smuči prednosti slabosti.
Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 08, 2012 3:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


WF 78 je brez titana a z litijem, WF 78ti pa z eno plastjo titana. Torej za začetnika bi bila boljša mehkejša smuča in s tem WF 78

Titan kot ojačitev ima pa lahko prednosti in pa slabosti. Če si začetnik bo to prej slabost ker bo smuča pretrda, no sicer tebi malo pomaga že sama teža... Za boljše smučarje je pa titan v samo prednost.
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 08, 2012 7:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


JeZn je napisal/a:
WF 78 je brez titana a z litijem, WF 78ti pa z eno plastjo titana. Torej za začetnika bi bila boljša mehkejša smuča in s tem WF 78

Titan kot ojačitev ima pa lahko prednosti in pa slabosti. Če si začetnik bo to prej slabost ker bo smuča pretrda, no sicer tebi malo pomaga že sama teža... Za boljše smučarje je pa titan v samo prednost.

niti ne vedno, samo za lepo trdo smučino. za kuclje, južen sneg, pa še kaj je je pretrda smuča dostikrat slabost. je pa res odvisno precej tudi od teže.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
9515G
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 09, 2012 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2012 23:34
Prispevkov: 4


Hvala vsem ki ste si vzeli 2 min časa in mi priporočali in svetovali glede smučk,.. Danes je bil dan D in sem v hervisu nabavil elan amphibio wf78 fusion v konbinaciji z smučarskimi čevlji rosssignol expirience 110. Po mnenju prodajalca bi naj bila to zelo vredu kombinacija. Tako da še enx hvala vsem.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 6:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Koliko te je pa to stalo v hervisu? Smuči me bolj zanimajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flora1
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 8:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Sep 2010 11:21
Prispevkov: 33


Fantje, pomagajte še meni. Kaj pa za dekle smučke Amphibio? Tako jih pohvalijo, da razmišljam o nakupu. Svoje znanje ocenjujem 8 na skali do 10. Kateri ženski model priporočate?
http://www.elanskis.com/sl/w-allmountain.html
A so tudi za kratke slalomske zavoje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 9:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Najbolje bo, da si sposodiš smuči in jih stestiraš. Glede na tvoje znanje lahko verjetno voziš tudi najbolši model ž. Amphibie. Da se tudi slalomirat z to smučko, krajša kot je lažje je vendar če imaš rajši krajše zavoje mogoče razmisli o SL smučki. Amphibio je bolj za vsestransko smučanje. Ker pa smuči niso poceni je res najboljše testirat pred nakupom pomagaš si lahko tudi s tem: http://www.elanskis.com/sl/skiselector.html So pa vsekakor dobre smuči,jih imam tudi sam in sm zelo zadovoljen Pa še to,boljši model
ima ojačitev iz titana kar pomeni ,da je smuča trša, torej je tukaj pomembna tudi tvoja kilaža in moč.


Nazadnje urejal/a cviček Sob Nov 10, 2012 9:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 9:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Pomojem je isomnia najboljša izbera. Ima eno alu. plato, kar pomeni, da je torzijsko močnejša, tako ima na trši in ledeni podlagi boljši oprijem. To pomeni, da je bolj varna, saj robniki bolje primejo. Poleg tega ima amphibio tehnologijo in je dovolj upogljiva tudi v mehkem snegu.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flora1
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 10:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Sep 2010 11:21
Prispevkov: 33


Hvala, fanta. Ski selektor mi tudi vrže ven Insomnio. Uf, s testiranjem bo težko, kje naj jaz to stestiram, glih tisti dan, ko imajo te teste, moraš biti na smučišču. Glede na mojo naravo dela, hm, hm. Teža idealna (tako pravi zdravnica , ne predebela ne presuha ) na višino 165 cm, moč pa 6-7 na skali do 10.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 62, 63, 64  Naslednja Stran 23 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB