Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Naslednja
 Smučarske bunde « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gas
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2012 11:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2010 12:26
Prispevkov: 195
Kraj: Jesenice

Nana: če pogledaš za UA v Angliji, ga dobiš ceneje kot pri nas Crafta in Odla

Jest sem letos kupval tukaj: http://www.abcgolf.co.uk/Winter-Clothing/Winter-Base-Layers/Under-Armour/catlist_ct97bd7.htm z kodo winter11 ali winter2011 imaš pa še 10% popusta.

Se splača
_________________
2010/2011: 12x
2011/2012: 32x
2012/2013: 34x
2014/2015: 33
2015/2016 34x
2016/2017: 1x Moeltall, 1xKatchi, 1x Turrach, 2x Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2012 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Gas: sem pogledala to spletno stran, ki si jo omenil in dejansko se res splača. Bom malo premislila, ampak ta opcija mi je glede nakupa perila precej všeč.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2012 5:03 pm    Naslov sporočila: Colmar Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Na moji smučarski jakni Colmar carvingteam So poslušnost odpovedali ježki za zategovanje rokavov. Na oko nič posebnega za videt primejo pa le še kozmetično. Zanimivo pa je da isti ježek pri prvi podlagi prime na drugi za močnejše zastegovanje pa ne. Zdi se mi kot da bi bili s čim namazani. Če kdo ve kakšno zdravilo proti tej bolezni bi mu bil zelo hvaležen. Pa tudi servis bi mi prav prišel. Škoda mi je skoraj novo jakno zdaj imeti v omari.
Saj se da smučati tudi tako ni pa lepo za videt k ti tista dva ježka bingljata na rokavu.
Info za servis bi rad za Ljubljano, od koder sem.
_________________
2013/14 Krvavec 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2012 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


gas je napisal/a:
Nana: če pogledaš za UA v Angliji, ga dobiš ceneje kot pri nas Crafta in Odla

Jest sem letos kupval tukaj: http://www.abcgolf.co.uk/Winter-Clothing/Winter-Base-Layers/Under-Armour/catlist_ct97bd7.htm z kodo winter11 ali winter2011 imaš pa še 10% popusta.

Se splača


v kakšnem času so ti poslali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2012 7:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2010 12:26
Prispevkov: 195
Kraj: Jesenice

v enem tednu (umes je bil vikend) sem dobil
_________________
2010/2011: 12x
2011/2012: 32x
2012/2013: 34x
2014/2015: 33
2015/2016 34x
2016/2017: 1x Moeltall, 1xKatchi, 1x Turrach, 2x Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2012 9:55 pm    Naslov sporočila: Kjus zebe me za crknt Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Evo še jaz nekaj napišem, v upanju na spodbudne besede ali kako genialno rešitev.

Na firme (za image) ne dam veliko, tako sem zadnjih 10 let (cca. 50 dni na sezono), gulil dva Northlanda v rangu 500+200 ? s sicer odličnimi performancami 20/20. Ker Northland že najmanj 3 leta ni dal na tržišče nič pametnega, med tem pa je moja bunda iz rdeče postala oranžna, sem se odpravil po trgovinah.

Pomeril sem vse živo, zaradi svoje velikosti in specifičnih zahtev (powder lover) pa je v ožji izbor prišla v bistvu samo eksotično draga oprava Kjus 1200+600 -35% (seveda pri uradnem prodajalcu).
Ko sem zadevo prespal in zračunal, koliko me stane na dan, če zdrži 5 let .... sem odkartal ...

Kljub temu, da mi je zadeva kot ulita, pa je razočaranje nepopisno.
V opravi me namreč zebe ko cucka.

Pod Northlandom sem imel (odvisno od letnega časa) spodaj nič ali dolge gate (t.i. švic perilo), zgoraj pa svic spodnjo majico in bombažni puli. Vrh glave dovolj, če je bil kak powder v igri se je itak vse nalimal name, že zaradi želve in ABS.

Pod Kjusom pa imam bombažno perilo, bombažen puli, flis in pulover pa je pri -10 glih za zdržat, da bi se v kak sneg usedu mi ne pade na krej pameti, v rit me zebe že na sedežnici, zaradi mraza me bolijo mišice ....

Torej, ma kdo kako idejo, kako bi opravo lahko uporabljal za smučanje in ne za na plažo ?
Ali je bil to samo zelo drag eksperiment in naj iz zaboja potegnem nekaj oranžnega...

Za znalce še podatki : jakna Stealth, pripadajoče hlače Razor.

Hvala za pomoč.
LP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 07, 2012 10:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Če pogledam "setup" si bil pod Northlandom precej manj oblečen, kar zna bit tudi problem. Če si bolj oblečen pri povišani aktivnosti švicaš in mokrega te precej bolj zebe kot suhega

Nobena jakna ne "greje", bolj je pomembno katera bolj diha ...
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 07, 2012 9:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


faac zgori si dobod kako primaloft jakno(lahka super izolira).spodaj ti pa kaj druzga razen termoflis gat najbrž ne ostane. pa bombaž zamenjaj za volno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
abczima
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 20, 2012 11:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2012 11:48
Prispevkov: 2


Pozdravljeni,
mene pa zanima, če morda kdo ve kje bi dobila to bundo:
http://www.roxy-italy.it/it/thunderstorm-jk/wpwsj115-/WPWSJ115-,it_IT,pd.html?dwvar_WPWSJ115-_color=ras#cgid=snow_snowshop_snowjackets&start=31&hitcount=47

V Sloveniji (Forma, Hala 12, Emporium) žal nimajo tega modela, na tej spletni strani pa ne pošiljajo v Slovenijo. Če morda kdo najde kje blizu meje v Avstiji ali Italiji prodajajo to firmo.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AZ
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 20, 2012 12:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 4:37
Prispevkov: 27


http://www.snowandrock.com/pws/UniqueProductKey.ice?ProductID=ROX0372KK&source=webgains&siteid=60210

Je pa poštnina v Slovenijo dokaj draga, skor 25 funtov...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
abczima
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 20, 2012 5:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2012 11:48
Prispevkov: 2


Najlepša hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kunta
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 13, 2013 10:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 13:45
Prispevkov: 34


čeprav je sezona že pri koncu, sanjam o novi opremi. Pravkar sem se vrnil z Dolomitov, kjer me je (žal) kar precej namakalo, moja stara zbledela Northlandka (sicer v vseh teh letih zelo zadovoljenz njo) se je bolj slabo kosala z deževno-sneženimi pogojii tako, da sem (spet) sklenil, da je čas za novo.
Pri nas je izbira precej boga (vsaj v primerjavi z italijansko), tako da kukam po netu. Malo me je strah glede nakupa po netu brez probe - kar sem poskušal v Italiji ali so mi bili rokavi prekratki, ali pretesna, nasploh so bile tam bunde na voljo nekje do številke L ... (sam sem sicer meter93 verjetno ne ravno tipično italijanske postave )

Kake so kaj vaše izkušnje, se da reči da so nekatere znamke (npr Spyder) večje? Iščem varianto ki dobro diha, cena do 300eur, kaki drugi predlog? Pozna kdo Powderhorn?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rupa
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 13, 2013 12:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 19:14
Prispevkov: 59


jst mam hlače powderhorn, material zelo dobr, edino tanke so zelo, men to ustreza, ne vem kako vam

drugače pa:

http://www.dare2b.com/buy/upright-club-jacket-312006


imajo kar dobre cene, tud kvaliteta je dobra, edino številk je že zmanjkalo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 13, 2013 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

http://www.dkbsportswear.it/portfolio-category/uomo/

poceni pa ni.....pa še pri nas se je ne dobi, drugače pa kvaliteta vrhunska...preverjeno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kunta
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 13, 2013 2:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 13:45
Prispevkov: 34


rupa je napisal/a:
jst mam hlače powderhorn, material zelo dobr, edino tanke so zelo, men to ustreza, ne vem kako vam

drugače pa:

http://www.dare2b.com/buy/upright-club-jacket-312006


imajo kar dobre cene, tud kvaliteta je dobra, edino številk je že zmanjkalo


hvala za info - ravno bolj tanko robo iščem, tako da bi lahko štimalo.
Na poslanem linku pa je res (skoraj sumljivo) poceni roba - je to preverjeno? Nisem našel podatka o paroprepustnosti membrane... Pomembno mi je predvsem, da zadeva dobro diha. In da lahko naročim po webu in mi bo prav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Naslednja Stran 6 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB