Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio 12 ali Elan SLX Fusion WF

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Elan Amphibio 12 ali Elan SLX Fusion WF « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
anjan
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 10, 2012 2:50 pm    Naslov sporočila: Elan Amphibio 12 ali Elan SLX Fusion WF Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Okt 2012 12:38
Prispevkov: 1
Kraj: Ljubljana

V prihajajoči sezoni nameravam zamenjati smuči. Odločam se med Elan SLX WX in Elan Amphibio 12. Sem rekreativni smučar, znanje smučanja ocenjujem zelo dobro. Visok sem 176cm in imam 78kg. Sedaj imam Elan SL WF 160cm. Kakšne so kaj vaše izkušnje in kakšno dolžino smuči, enih ali drugih, priporočate.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
__Ziga__
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2012 11:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Avg 2010 10:18
Prispevkov: 216


Sam se sicer 15 cm višji in tudi sam sebe ocenjujem kot zelo dober smučar. Lani sem testiral obe smučki in Amphibio varijante mi nikakor niso potegnile. Kr nekam mi je vlekl dilo oz.zavijala brez da bi se kej preveč pomatru..... Ne vem zakaj, vendar osebno mi je čista slalomka (165 cm) še vedno zakon.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2012 9:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


__Ziga__ je napisal/a:
Amphibio Kr nekam mi je vlekl dilo oz.zavijala brez da bi se kej preveč pomatru.....


To je bistvo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio 12 ali Elan SLX Fusion WF
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB