Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Obertauern

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Naslednja
 Obertauern « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2012 11:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Oh poglej pa še Slovenec je \o/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 18, 2012 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Danes je bil na Obertauernu zelo lep dan - super sončno vreme, ob devetih zjutraj pa je termometer v avtu kazal celo 2°C. Snega je še več kot dovolj, tud izven smučišč. Na začetku so ble vse proge zelo trde (in precej stopničasto pripravljene), potem so pa okol desetih oziroma pol enajstih začele kar hitro spuščat, predvsem položnejše in tiste na severni strani od zaselka. Ob koncu dopoldanske se je dal fino sicer smučat še na Zehnerkarbahnu in Gamsleitenbahnih, drugje je blo pa precej pomladansko.

Gužve je blo na progah kar precej, se pa ni poznala pri vrstah za sedežnice oziroma pri parkingu. Če sem prov vidu, bodo mel 24. marca neko akcijo, kjer bo dnevna karta 20?...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
helsinki
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 5:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2012 9:50
Prispevkov: 89


kje si to videl za 24.3., a bo to res ?
_________________
2012/13 : 6x Nassfeld, 1x Rogla, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 5:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Na enem semaforju nad kasso na smučišču se je izpisoval... Nisem še preveril prek kakšnih drugih virov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 5:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


http://www.obertauern.com/winter/news-events/events-und-termine/details/event/660.html

Evo, še internetna potrditev, če me moje znanje nemščine še ni pustilo na cedilu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


...še dodatek k novici, naslednji '20 eur dnevna karta' dan bo 21.4.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
helsinki
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 10:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2012 9:50
Prispevkov: 89



_________________
2012/13 : 6x Nassfeld, 1x Rogla, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 11:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


To o 21. aprilu sem videl, ja, ampak si ob zdajšnjih temperaturah nisem upal niti sanjati o poznoaprilski smuki...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2012 1:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Obertauern je praviloma vsako leto odprt do 1.5., vsaj tako je bilo zadnjih nekaj let, ko sem zaključeval zime tam, pa so imeli tudi precej manj snega ob tekočem datumu. Sploh letošnje leto z obilico snega zagotavlja varne pogoje. Danes so celo dobili par cm snega, pa tudi, če pogledaš napoved za naslednji teden, bo zgoraj le stopinjo ali dve nad ničlo, v vasi sicer več, vendar se za smuko ni bati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2012 9:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Danes na Obertauernu torej Tauernskitag. Gužva je bla temu primerno ogromna, določene sončne proge so ble že ob devetih zjutraj precej neužitne... Ampak! Vseeno super smuka, samo fokusirat si se mogu na pravo progo. Pod Seekareckbahnom je bla ena super strmina z zdrobljenim snegom, pa izven pist je blo tud fino - sem šel kar ene 10 fur tam. Popoldne sem se pa preselil na Zehnerkarbahn, kjer so ble proge še prav super zimsko solidne in presenetljivo prazne (folk se je, nevem zakaj, za cel dan zasidral na Panoramabahnu in Seekarspitzbahnu, k sta bla že ogabno nevozna). Tud tle, pod Zehnerkarom in Gamsleiten 1, je blo fino mal raziskovat gozdičke in nesteptane zaplate - na koncu sem naletel celo na en super celc in se 3× zapored spustil po njem z ogromnim nasmehom na obrazu. Za konec pa še enkrat kuclji na Gamsleiten 2, pa domov!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2012 11:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Guzva? Jaz sem moral cakat le na Zehnerkarbahnu par minut (predvsem zaradi tega, ker je folk malce neroden pri gondolah, ki nimajo nosilcev za smuci/boarde), drugje pa nikjer. V bistvu je bila guzva le na bolj poloznih progah, drugje pa ni bilo neke panike. Je pa res, da sem bil prvic na Obertauernu, tako da ne vem kaj je guzva za to smucisce - po nekaterih progah sem namrec smucal sam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JakaB
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 27, 2012 11:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Mah nevem, sej ta gužva je vedno čist subjektivna stvar. Na napravah se tud men ni zdel (res praktično ni blo vrst), ampak proge so se mi pa zdele precej oblegane.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
helsinki
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 13, 2012 8:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2012 9:50
Prispevkov: 89


evo prvi sneg po poletju
_________________
2012/13 : 6x Nassfeld, 1x Rogla, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 14, 2012 10:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

Prvih 20 centimetrov ga že imajo.

_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Niklasss
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 18, 2012 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:57
Prispevkov: 24


Je bil kdo mogoče oziroma ve kje je konkretna lega Hotel Tauernhaus Wisenegg. Ali gre za bližino, ali je možno direkt prismučat do proge itd?? thx
_________________
Stavni portal: http://www.bettingin.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Naslednja Stran 10 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Obertauern
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB