Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Telefoni

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Telefoni « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2012 12:32 am    Naslov sporočila: Telefoni Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


No tukej pa je tema o telfonih.

Mene zanima če ma kdo Nokio E6. Zanima me kako je z anteno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
slowinter
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 08, 2012 10:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 3:56
Prispevkov: 70
Kraj: Kamnik

Jaz imam Nokia E5. Za anteno nimam blage veze, zanima pa me, ali kdo uporablja Endomondo, SportsTracker ali kaj podobnega na smučariji, da si lahko doma pogleda kilometre, hitrosti, dolžino pavz in podobno. Lani sem se na Koroškem pa tudi v taliji dokaj dobro igračkal z Endomondom, potem pa sem dobil račun za 80 EUR prenosa podatkov in me je malo minilo. Prenos podatkov v tujini naj bi bil zaklenjen oz onemogočen, sam GPS pa ne potrebuje podatkov. Vem ,da se da prenos podatkov v tujini blokirati, ampak se mi zdi pretirano. Ima kdo kake izkušnje?
_________________
Na kanto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 10, 2012 5:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Za Endomondo ne vem, ker ga ne uporabljam, za Sports tracker pa lahko izklopis prenos podatkov na telefonu oz. mu nastavis, da te vprasa ce zelis, da se priklopi na internet. Pa zraven seveda izklopis "assisted GPS", ki prav tako potrebuje povezavo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 10, 2012 5:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Jaz uporabljam Iski tracker na iPhone, nič ne plačaš prenosa podatkov...
_________________
2015/2016 - 32x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slowinter
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 10, 2012 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 3:56
Prispevkov: 70
Kraj: Kamnik

Bom verjetno poskusil s Sporttrackerjem. Endomondo je sicer fajn, ampak ima tako malo možnosti za spreminjanje v nastavitvah, da je verjetno precej enih zadev "odprtih". Assisted GPS bi znal biti problem, ja...
_________________
Na kanto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 11, 2012 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


Pri sportstrackerju je fora samo to, da ti zemljevide nalaga iz interneta. Če pa onemogočiš v nastavitvah pa dela normalno. Le da malo dalj časa traja da najde GPS signal. Pri sportstrackerju je pa tudi tako, če smučaš malo hitreje.. ne nariše tako podrobne črte na zamljevid.. fali cca.50m ima pa še vseeno kar točne podatke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Telefoni
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB