Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Golte - Aktualne informacije v sezoni 2011/2012

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Golte - Aktualne informacije v sezoni 2011/2012 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 13, 2012 10:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Če je tako, bom šel enkrat gor pogledat pozimi, ko bodo obratovale tudi tiste proge, ki niso umetno zasnežene. Da ne bo pomote, snega je na Golteh še povsem dovolj, le kamenčkov je kar precej. Golte so tudi dovolj visoko, da odjuge niso tako hude, sploh na severni strani. Sneg je kar dober. Okusi so k sreči različni. Mene niti stare naprave ne motijo ne vem kako (sploh če jih spremlja nižja cena karte), mi je pa všeč, če je na smučišču vsaj 1 sodobna naprava, po možnosti ob eni dolgi progi. Zato so mi kljub temu, da sem razvajen s tujimi smučišči, še vedno všeč Krvavec, Rogla, Stari vrh, Pohorje, Kope, Cerkno itd. Pomembna mi je tudi lepa okolica. Na Golteh je sicer lepo, ampak pogledi na gradbišča in kupe gradbenih odpadkov, pa nepospravljeni gozdovi z razmetanimi vejami in trohnečimi debli niso ravno paša za oči.

Da Stari vrh ne bo več delal mi je rekel prejšnji teden nadzornik smučišča. Na njihovi spletni strani piše, da dela samo vlečnica Kope. Se opravičujem, če sem koga zavedel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 13, 2012 11:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


marko je napisal/a:
Na Golteh je sicer lepo, ampak pogledi na gradbišča in kupe gradbenih odpadkov, pa nepospravljeni gozdovi z razmetanimi vejami in trohnečimi debli niso ravno paša za oči.

Tudi to nekaj pomeni, da se nekaj dogaja, si kje videl na gradbišču da ni razmetano, ko se konča mora biti pa pospravljeno, to je res.
Glede ostalega se strinjam s teboj, razen Rogle, ki razen Jurgovega vsaj zame ni bog ve kaj, pa povsod sidra, pfej.Raje imam staro sedežnico kot nova zlata sidra.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 15, 2012 5:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Evo dane po mesecu dni spet na smučeh, me je poškodba roke ustavila
V dolini zjutraj oblačno, pa sem si mislil glih danes treba tega, pogledam na web cam iiiiii sonce, ajmo akcija OB osmih že na planini, Medvedjak že rahlo ojužen, ker ga sonce začne takoj napadati, ko pride iza hribov. Sem se kar hitro prestavil na Blatnik, ki je bil odličen še trd, našlo se je par kamenčkov na zadnji strminci pod dvosedežnico, sem si vzel minutko in jih pobral nekaj ,,,, tu naredil nekaj voženj, nato pa na Ročko in Stare Stane. Sneg odličen trd, še ob enajsti, ko smo se prestavili na pivičko je bilo povsem zimsko stanje. Drugače pa kamenja nisem našel nikjer razen tam ko sem že prej omenil.
Drugače pa snega še zaenkrat dovolj
.

Ena standardna


Medvedjak iz vrha


Spodaj megla, na vrhu brez oblačka


Blatnik


Stari stani


Sneg še samo na progah


Tu se je megla že začela spuščati, vožnjo prej je bila malo višje


Po enajsti smo uničili nekaj takih


Pa še ena za konec, okoli dveh so pa že nastali kupi na Mozirski strani

lp g
_________________
2007/08 58x (55x golte, 3x vogel)
2008/09 31x Golte, Rogla 1x
2009/10 35x Golte, 4x Vogel
2010/11 1x Golte
2011/12 1x Molltal, 10x Golte, 1x Kope
12/13 22x Golte 21, 1x Weinebene, 1x Poseka ravne
13/14 15x
14/15 6x Val Thorens, Golte 27x
15/16 6x Val Thorens, 14X Golte
16/17 6x Les Orres. 8x Golte
17/18 Golte 5x, Kope 2x, Les Orres 6x,2x Koralpe, Petzen
18/19 6x Les Orres, Golte 2x, Celjska Koča 3x, Koralpe 1x
20/21 7x
21/22 28x
22/23 Koralpe1x, Celjska Koča 5x, Golte3x, Gerlitzen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tjlw
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2012 12:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 9:59
Prispevkov: 7


Pritjujem poročilu gogi2cv-ja. Ta teden sem na Golteh smučal kar trikrat (zame rekord nad rekordi) za kar so poleg prelestnega vremena zaslužni pripravljalci prog, ki za dane snežne in vremenske razmere zelo dobro pripravijo proge. Ročka je ob 11.00 še vedno zelo dobra, meni pa po treh urah intenzivne smučarije že malo popuščajo moči, pa tudi žeji se ne morem več upirati .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 18, 2012 1:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Ja, jaz sem bil gor v sredo. Najbrž sem tisto o kamnih za vikend zapisal pod vtisom vožnje po progah, ki so jih zdaj že zaprli. V sredo je bil kljub soncu tudi opoldne Medvedjek še kar užiten. Na Starih stanih smo ga pa žgali do dveh, pa še bi se dalo, ampak se človek že malo naveliča. No karte sem porabil, zato sem za letos z Goltemi zaključil. Zanmivo mi je bilo, da sem popoldne videl na Medvedjeku slepega smučarja, ki je mirno premagoval kupe, običajni smučarji pa se pritožujejo, da proga ni zdržala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janaj_207
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2012 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2008 21:45
Prispevkov: 53


Na Golteh smo z mislimi že v naslednji smučarski sezoni - http://www.golte.si/cms/si/index.php/aktualno/498-sezonska-smuarska-vozovnica-1213-
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2012 9:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

To je skoraj za "saj ni res pa je". Za ceno dobrih dveh dnevnih kart v tujini dobiš na Golteh sezonsko. Potem bodo pa spet tulili, da so pri nas karte čisto predrage.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2012 12:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Odlična ideja, ponudba je še nekoliko ugodnejša kot lanska na Rogli (mislim da je lani podobna karta na Rogli stala 99 evrov, s tem da ni veljala med počitnicami). Za to ceno mislim da nihče ne bo jamral, da je predrago. Če bi se Pohorci spomnili kaj podobnega, jo takoj kupim - poleg sezonske za Koroško, da ne bo pomote. Ampak to je zgolj znanstvena fantastika, 'Branikovci' od ponedeljka do petka raje vozijo s praznimi žičnicami ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Celski
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2012 12:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Sep 2010 19:45
Prispevkov: 37


Bravo Golte! Če ste bili lani pozni, ko vam je Rogla pobrala večino potencialnih sezonskih smučarjev (menda so prodali okoli 2500 sezonskih kart po 99 EUR), ste pa letos res zgodnji. Da bi že junija kupil sezonsko - ne vem če še kje obstaja taka ponudba. Najbrž se vam oglasim do konca meseca.

Mimogrede, kdaj lahko pričakujemo novo sedežnico Kladje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 Stran 6 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Golte - Aktualne informacije v sezoni 2011/2012
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB