Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg-Aineck, sezona 2005/2006

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Katschberg-Aineck, sezona 2005/2006 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Caia
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 11:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 9:48
Prispevkov: 31


Mene je Katschberg prijetno presenetil v smislu razgibanosti prog in terenov, tudi vreme je bilo prekrasno, zame je bila edino malo prevelika gužva... Jaz ne vem kje ste bili ostali, ki niste imeli gužve... sicer sedežnice kar požirajo, a je bilo treba kar čakat povsod. Ampak je bila pač sobota, pa cenejše karte (Slovencev celo morje) in še sončno vreme... Splošna ocena (od 1 do 5)= 4 (zaradi gužve)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 3:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Marko, mogoce sem poskusil malo manj soncka, vendar sem se premikal ravno obratno, zacel sem na Ainecku sepravi od 9h dalje, vozil sem izkljucno po ta strmi (ce se ne motim se ji rece diretissima) potem pa sem pocel ravno obratno, ko je folk zaradi soncka navalil na Aineck sem odsel na drugo stran in smucal po senci, oblecen sem bil ko medved zato mraza nisem obcutil, veliko sem smucal na stiri sedi kjer je bilo res prazno, najveckrat prazni sedezi, tudi pred mano in za mano..

Nasmucal sem se, kot ze dolge ne..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 5:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Saj na Katschbergu sploh ni bilo mraz. Na soncu se je celo sneg topil. Je bilo pa spodaj na oni strani Ainecka -14. Tam spodaj je ena položna proga, ki je v bistvu ena zasnežena cesta. Jaz sem šel tja pogledat, ker se po njej še nisem vozil in tista proga zavije kar daleč v sosednjo dolino. V tisti grapi, je bilo pa gotovo vsaj -20.

Tudi meni je Katschberg zelo všeč, lepe razgibane proge, nekaj zelo strmih prog. Človek skoraj ne more verjeti, da je še par let nazaj bilo to zelo ubogo smučišče, ki se je lahko skrilo pred kakšnim Krvavcem. Potem so namestili 3 nove sedežnice, razširili proge in uredili umetno zasneževanje, povezali z Aineckom in rezultat je tu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2006 3:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Včeraj bil gor. Boljši sneg kot v soboto sonce, močan veter in nič gužve. Samo na Diretissimi je blo nekaj kamnov in trave kot kaže je sneg spihal. Drugače pa je blo cool.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg-Aineck, sezona 2005/2006
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB