Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Tignes (Espace Killy) ali Les Menuires (Tre Valle)

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Tignes (Espace Killy) ali Les Menuires (Tre Valle) « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
__Ziga__
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2012 10:53 pm    Naslov sporočila: Tignes (Espace Killy) ali Les Menuires (Tre Valle) Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Avg 2010 10:18
Prispevkov: 216


Lep pozdrav.
S punco nameravava iti smučat v Francijo 17. ali 24. marca z avtobusom in sicer izbirava med lokacijama Tignes (Espace Killy) ali Les Menuires (Tre Valle). Cena prek agencija Ski&fun je približno enaka za obe destinaciji.
Zanimajo me mnenja, kaj bolj priporočate, kje je boljše, lepše, itd.....

Lani sva bila v Puy-u, Les 2 Alpez, Mongenevre, Alpe de Huez,...

Hvala za mnenja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2012 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

Mene je Tignes in Espace Killy tako prevzel, da bi še šel raje 1x sem kot v tri doline. Žičniška infrastruktura je odlična, z enega dela do drugega prideš kot bi mignil. Narava sama posebi pa tako ali tako nima primerjave. Tudi če bosta izbrala tri doline ne bosta pihnila mimo saj so s Espace Killyu daleč najboljša smučišča v FRA. Pomoje so tam cene še nekoliko višje.
_________________
2013/14: 1x Golte, 1x Obertauern
2012/13 : 20x
2011/12 : 28x
2010/11: 20x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2012 11:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


@__Ziga__ : midva greva tudi termin 17. ... spet v Tignes.
Bil sem že na vseh naštetih smučiščih v Franciji, ter nekaj ostalih poleg, ampak Espace Killy je tudi mene prepričal in mi ustreza bolj kot karkoli drugega.
Kombinacija terenov (off in on) & naprav zmaga.
Vse ostalo (pot, nastanitev,...) je postranskega pomena in ni vredno jamranja.

Mogoče se pa vidimo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2012 12:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Oboje . Brez heca, po mojem skromnem mnenju izbiraš med dvema najboljšima smučiščema v Alpah, tako da v nobenem primeru ne moreš zgrešiti. 3 doline so večje, Espace pa malenkost bolje porihtan (še večji delež najsodobnejših žičnic, več zasneževanja - kar je letos sicer nepomembno - in vsaj meni se zdi da tudi dnevno teptajo večji % prog). Kar zadeva partmaje, cene in prevoz pa praktično ni razlike. Izbira je tvoja!
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2012 12:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Oba sem že večkrat obiskal in seveda ponujata 'vse', mi je pa Tignes simpatičnejši, tako, da bom tudi v prihodnje brez oklevanja šel tja, če se bom odločil za teden v Franciji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Tignes (Espace Killy) ali Les Menuires (Tre Valle)
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB