Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Novosti Avstrija 2011/12

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Novosti Avstrija 2011/12 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 29, 2011 7:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Danes na poti domov iz Mölltala sem moral še malo pošnofati na gradbišče pod Goldeckom, moje največje pričakovanje. Gradbena dela so v zagonu, upam, da bo vse končano do 21.Decembra, ko je napovedana otvoritev.

Spodnja postaja in parkirišče sta pod cesto, čisto blizu Drave, malo me skrbijo poplave, hehe.

Črna proga mora prečkati cesto.

Zato gradijo most za smučarje.

Stebri za gondolo že stojijo.


Zgornja šestsedežnica Bärnbiss, je po mojih informacijah, že končana. Če končajo še to spodnjo gondolo, bomo to sezono tukaj, kar veliko vijugali.
p.s.: pa ne okrog govort

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2011 2:24 pm    Naslov sporočila: Nova panorama za goldeck Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

Pozdravljeni,

na spletnih straneh sem že opazil novo panoramo za vse novitete na smučišču Goldeck, me pa zanima ali dvoseda ne bo več delala, ker je na panorami ni?
http://www.sportberg-goldeck.at/wp-content/uploads/goldeck_winterpanorama_2012_logo1.pdf
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2011 7:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Tako je, jaz je kljub adrenalinski vožnji na ovinkih ne bom prav nič pogrešal. V prihodnosti pa imajo v načrtu tam zgraditi hotel in novo žičnico.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2011 7:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


tudi jaz ne, vsakič, ko so moje noge spet začutile trdna tla sem občutil rahlo do zmerno olajšanje, drugače pa se nadejam nove naprave, predvsem zaradi odličnega in prostranega freeride terena. Možnosti je že tako ali tako veliko, če pa si pripravljen narediti par dodatnih korakov, pa lahko voziš tudi desno stran pobočja, od zgoraj navzdol gledano. Nasploh simpatično smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2011 12:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Meni pa je vseeno žal za staro dvosedežnico (kljub adrenalinskim in nadvse neudobnim ovinkom) in progo, čeprav je bilo 2/3 ceste in samo spodaj nekaj progi podobnega sem rad zavil tja za 2 ali 3 fure. Smučišče je itak malo, zato me čudi da na eni strani investirajo 30 milijončkov za povečanje atraktivnosti, na drugi strani pa amputirajo eno celo pobočje da prihranijo stroške dveh žičkotov na postajah. Kakorkoli, upam da jim vseeno uspe najti investitorja za hotel in zgraditi novo žičnico.

Se pa obetajo na Goldecku tudi novosti v sistemu zasneževanja: http://www.seilbahn.net/sn/index.php?i=2&j=1&news=3806
Citiram:
Dieses Jahr sollen zwei neue Pumpstationen realisiert, sowie 35 Propellerkanonen und 78 Lanzen inklusive Zapfstellen und Leitsystem geliefert werden. Mit den Bauarbeiten konnte zwar erst im Herbst begonnen werden, trotzdem ist man zuversichtlich, den Großteil der Arbeiten pünktlich zur Saisoneröffnung abzuschließen.
Izvajalec je od lani združena firma Demac - Lenko. Z novimi 35 propelerci in 78 žirafami bi morala biti zahodna stran (torej proge ob obeh šestsedežnicah) od letošnjega leta dalje kompletno zasnežena.
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brodi
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 1:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Maj 2011 9:21
Prispevkov: 24


Na Katschbergu je očitno že vse fertig. Na web-camu sem prejšnji teden opazil, da že kabinke furajo. Sedaj ostane samo še vprašanje, kdaj se bo dejansko naredila spodnja polovica. Ali bo to res 2013, kot navajajo nekateri portali, bomo še videli. To sezono torej zagotovo preizkusimo novo pridobitev.
_________________
Naključni smučar, ki vijuga zelo naključno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bike
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2012 9:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 9:27
Prispevkov: 5


Ne vem če spada v to temo ampak vseeno.

Zanima me za katera smučišča velja pass karta

Skigebiet Skihit Kärnten-Osttirol

Vem da velja :

Skigebiete Mölltaler Gletscher, Ankogel-Mallnitz, Kals am Großglockner, Bergbahn St. Jakob im Defereggental, Hochpustertaler Bergbahnen, Sillian und Matreier Goldried Bergbahnen

Ali velja tudi za Lienz.

Če kdo ve naj prosim sporoči.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2012 9:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

http://www.topski.at/de.aspx/257/home/skigebiete/25.01.2012/to/25.01.2013/filter veselo branje....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 Stran 6 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Novosti Avstrija 2011/12
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB