Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 62, 63, 64  Naslednja
 Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 12:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Akcija v Hervisu se zacne jutri. Smo pa dobili v kaselc ze reklamni letak prejsnji teden.
Za Gigo sem predvideval, da imajo, nisem pa za ziher vedel. Verjetno ima Intersport tudi kaka znizanja. Bo za preverit. Hvala za info vsem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Razor
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 3:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:30
Prispevkov: 17
Kraj: Celje

Pozdravljeni, zanima me kaj mi priporočate katero smučko - imam 180cm/80kg približno, aktiven rokometaš tako da kondicije je kar dovolj. Rajši imam srednje dolge zavoje kot pa čisto kratke, drugo leto grem delati tudi tečaj za učitelja tako da kake GS odpadejo. Znanje je recimo da dober reakreativec, čeprav sem zadnji dve leti bolj malo smučal zaradi poškodb letos pa že imam 6 dni za sabo. Kaj mi priporočate, cena pa tudi recimo okoli 300? max?

hvala in lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Fischer Progressor 8+.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uros_
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 4:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 15:37
Prispevkov: 143
Kraj: Maribor

Elan Amphibio 12 ali pa predhodnice amphibia - Elan Waveflex 12.
_________________
Work less, CLIMB more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


uros_ je napisal/a:
Elan Amphibio 12 ali pa predhodnice amphibia - Elan Waveflex 12.


Bi jih napisal že jest zraven, ampak presegajo cenovni okvir...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Joe Moe
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2012 2:42 pm    Naslov sporočila: Elan Waveflex 10 ali (intersportov) Elan Waveflex 11? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 14:34
Prispevkov: 1


Zdravo,

intersport se je očitno odločil znižat svoj Elan Waveflex 11, ki naj bi bil po njihovih besedah enak Elan Waveflexu 10.

EWF 10 se dobi s popusti za 315? (splošna ponovoletna akcija večine trgovcev)
EWF 11 (intersport) pa s popusti za 265? (cena 30% razprodaje)

Kaj vzeti? A ima kdo podatek o tem koliko (razen grafike) je res isti ali drugačen intersportov WF11 od originala WF10?

lp in hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2012 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Pomojem napisano na prejšnji strani - svoje čase so bile smuči identične kot WF (takrat še SW) 10, razen boljšega okovja - EL11 namesto EL10. Mislim, da ni kaj dosti drugače. Kolega ima lanske WF11 in se po njegovih besedah peljejo odlično.

Za 265 EUR so imho odličen nakup.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Majcka
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2012 5:43 pm    Naslov sporočila: Re: Elan ali Atomic Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2012 19:25
Prispevkov: 4


Majcka je napisal/a:
Sem rekreativna smučarka, smučam teden ali dva na leto, 161 cm visoka 68 kg težka.
Z družino gremo vsako leto na tedensko smučaje v Dolomite (Sella ronda), ali Avstrijo Flachau, Badhofgastain ... in v tem tednu aktivno smučamo od 9 do 3 popoldan največkrat z eno pavzo.
Smučanje po rdečih progah mi ne predstavlja nobenih težav, tudi črne se ne ustrašim, če ni prehuda strmina in da je ozka. Večje težave mi delajo ledene proge in na koncu dneva kuclji. Sicer pa nisem ljubiteljica hitrosti raje delam krajše zavoje, seveda pa je potrebno včasih tudi spustiti, da dohitiš moške in takrat smuča naj ne bi vibrirala.
Seveda najlepše je smučati zjutraj na svežih progah, si lahko kot baletka, popoldan pa moraš pokazati že več znanja. Moj pritisk na smuči ni ravno hvale vreden .
Leta 2008 sem si kupila žensko Elanovo smučko My spice dolžine 152 s Fusion vezmi. Z njo lahko rečem, da sem bila zadovoljna.
Sedaj bi se odločila za Atomic Cloud 8 151 cm dolžine, vendar ne vem ali so te dve smučki primerljive, da Atomicova ne bo pretrda ali premehka. Dolžina 144 bi verjetno bila prekratka.
Prosim za nasvete .




Sedaj izbiram med Atomic cloud8 in Elan Mystic fusion. Atomic je po teži lažja od Elanke. Obedve smučke sta približno enako široki le da ima atomic na koncu nekoliko bolj v špic, elan pa bolj zaobljeno zaradi česar zgleda bolj lopatasta. Prosim za vaša mnenja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PogachnyK
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2012 7:07 pm    Naslov sporočila: Re: Elan Waveflex 10 ali (intersportov) Elan Waveflex 11? Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 19:03
Prispevkov: 170


Joe Moe je napisal/a:
Zdravo,

intersport se je očitno odločil znižat svoj Elan Waveflex 11, ki naj bi bil po njihovih besedah enak Elan Waveflexu 10.

EWF 10 se dobi s popusti za 315? (splošna ponovoletna akcija večine trgovcev)
EWF 11 (intersport) pa s popusti za 265? (cena 30% razprodaje)

Kaj vzeti? A ima kdo podatek o tem koliko (razen grafike) je res isti ali drugačen intersportov WF11 od originala WF10?

lp in hvala


Jaz sem bil pred enako dilemo, kakšne so pravzaprav razlike, med teoretično enakima smučkama, na konci sem kupil iz elanove spletne strani TAprave wf10 red fusion, vsaj vem da so take kot morajo biti.
Je pa res, da je sicer 50? lepo prihranit(2 karti za smučanje )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Razor
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2012 5:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:30
Prispevkov: 17
Kraj: Celje

Kaj torej Elan WF11 ali Fischer Progressor 8+ za skoraj enako ceno 265-270??
_________________
SKiDAYS:

2011/2012: 6x Les Orres, 1x Koralpe, 1x MB Pohorje, 2x Rogla = 10x

2012/2013: 12x Rogla / 1x Golte / 1x Trbiž&Višarje / 1x Nassfeld = 15x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jozze47
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 11:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Mar 2010 13:01
Prispevkov: 100
Kraj: Ljubljana

Elan WF 11. Za tak popust se absolutno splača. Res je, da nima titana, a za dobro rekreativno smučanje povsem zadostuje.
_________________
Za smučanje poleg smuči in nog potrebuješ tudi glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
primorka
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2012 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2012 17:07
Prispevkov: 3


Živijo, sem zelo povprečna smučarka, smučam ene 10 dni na leto. No in letos kupujem nove smuči, danes sem šla malo naokoli in v eni trgovini so mi priporočali Salomon origins amber, 151cm. No, sama sem visoka 170 cm, težka 61 kg. Kaj mislite glede na to, da nisem čista začetnica, dobra smučarka pa tudi ne? Mogoče bi bile kakšne Elanke boljše zame? Zelo bom vesela vaših mnenj, Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Natassa
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2012 9:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 10:23
Prispevkov: 11


Primorka pozdravljena!

Tudi sama sem bila letos (in tudi že lani ) v dilemi, kakšne smuči kupiti. Na sezono imam okoli 10 do 15 smučarskih dni, želela sem bolj slalomski radij in ne premehkih smuči. Odločila sem se za ženske smuči Elan Amphibio Insomnia: http://www.elanskis.com/sl/product/amphibio-insomnia-fusion.html
Decembra sem z njimi pet dni smučala in sem naravnost navdušena. Noge me niso nič bolele, prej pa sem jih vedno dobro čutila, predvsem meča. Smuči so lepo vodljive, velikodušno odpuščajo napake...skratka, mi mi žal, da so moje in jih toplo priporočam.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
primorka
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2012 8:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2012 17:07
Prispevkov: 3


Natassa, hvala za odgovor, bom šla ta vikend do Hervisa, da pogledam, če jih imajo. Lep dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kregar
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2012 8:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2011 23:14
Prispevkov: 50


Drugače jih imajo tudi v Elanovi spletni trgovini:
http://www.elanshop.si/smuci/alpske/2653-smuci-elan-amphibio-insomnia.html
_________________
Sezona 2011/2012: 4x Alta Badia, 1x Val Gardena, Weinebene, Rogla
Sezona 2010/2011: Alta Badia 5x, Val Gardena 1x, Arabba 1x, Rogla 1x, Janina 3x
Sezona 2009/2010: Alta Badia 5x, Val Gardena 1x, Arabba 2x, Cortina D'Ampezzo 1x,Rogla 2x, Janina 6x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 62, 63, 64  Naslednja Stran 19 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB