Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Material & orodje za popravilo smuči (povožen kamen)

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Material & orodje za popravilo smuči (povožen kamen) « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
photix
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 07, 2012 10:23 pm    Naslov sporočila: Material & orodje za popravilo smuči (povožen kamen) Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2012 22:09
Prispevkov: 1


Živjo,
prejšnji teden sem na Voglu povozil 2-3 kamne in si na sveže servisiranih smučeh nakopal dve manjši razi (cca 1 cm v dolžino, 1 mm v globino) na masi ter poškodbo robnika (cca 10 cm v dolžino, material je zabrusilo navzven).

Za poškodbe na masi me ne skrbi toliko, ampak poškodba robnika je pa res huda. Če grem s prstom ali nohtom po spodnji površini robnika (tisti del robnika, ki je neposredno položen na sneg), je vse OK. Če pa s prstom podrsam po stranski ploskvi robnika, pa občutim celo razdejanje. Naredilo mi je nagrbančeno "iglo". Ker gre za samo 10 cm poškodbe, nebi hotel že po enem dnevu smučanja znova delati kompleten servis.

Kaj in kje si lahko kupim, da bi teh 10 cm poškodovanega roba vsaj za par naslednjih smučarskih dni zbrusil kar sam doma? Na netu sem našel take in onake pile različnih grobosti, kotnike .... jaz se pa z vsemi temi orodji srečujem prvič. Kaj potrebujem? Kaj in kje torej kupiti za omenjeni poškodbi na smučkah?

Hvala za napotke!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 07, 2012 11:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Sploh zaradi tega, ker se z vsem srečuješ prvič, daj poservisirat strokovnjaku, moje mnenje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Material & orodje za popravilo smuči (povožen kamen)
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB