Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Očala z dioptrijo + smučarska očala = rošenje?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Očala z dioptrijo + smučarska očala = rošenje? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Jerikman
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 7:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2011 21:39
Prispevkov: 9


Jaz uporabljam tole na avtomobilskih steklih in Zelo dobro deluje.
http://www.mimovrste.com/artikel/3420262827/sredstvo-proti-rosenju-sonax-300-ml
Isti izdelek uporabljajo motoristi za vizir na čeladah in so tudi zadovoljni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2011 9:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Jaz uporabljam normalna dipotrijska očala ( cilinder ) čez pa Bolle OTG y9 ( ali x6...), modulator vermillon. PA se čist obnese.
Ko se zaustavim, je treba ta smučarska dvignit, da se ne zarosijo navadna očala in to je to...Med vožnjo pa res ni težav, sploh če je mraz...Večji problem je kvečjemu pri toplem vremenu, to pa res...
_________________
2015/2016 - 32x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ivo25
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 12:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2011 12:44
Prispevkov: 1


Js mam tut kontaktne leče, ko smučam, sam nosim dnevne leče, tele - > 1-Day Acuvue Moist. Če gremo vn, za par dni smučat so dnevne boljše, ker ne rabiš s sabo jemat tekočine.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 3:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Ivo25 je napisal/a:
Če gremo vn, za par dni smučat so dnevne boljše, ker ne rabiš s sabo jemat tekočine.


No ja, tista tamala flaška ni noben problem za vzet s sabo poleg vse ostale opreme, ki jo tovoriš na smučanje.

Nosim leče cca. 15 let in nisem uspel nobene izgubiti med smučanjem, plavanjem ali čisto običajnimi športi. Edino pri ukvarjanju s kontaktnimi borilnimi športi so mi eno ene dvakrat zbili ven...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sernk
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 21:33
Prispevkov: 127
Kraj: Stanežiče

Glede padanja leč ven je tako, če padeš in med padcem slučajno malo bol čudno zapreš oči se loahko zgodi da se leča premakne, težje je da bi padla ven. Meni se je sicer to enkrat zodilo vendar pa je leča na srečo ostala v smučaskih očalih, tako da sem jo kasneje samo očistil in vstavil v oko in je bilo vse normalno. Meni so za uporavo sicer ljubše mesečne leče, za 60e dobim leče za pol leta ki imajo še UV zaščito, ker se mi jeli nakajkrat zgodilo da sem dobil takoimenovano snežno slepoto. Vsekakor pa bolj priporočam leče za smučanje kot očala.
_________________
Sezona 14/15 2x Stari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Očala z dioptrijo + smučarska očala = rošenje?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB