Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Folgaria

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Folgaria « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2011 3:07 pm    Naslov sporočila: Folgaria Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Folgaria je eno manjše smučišče v Trentinu (22 naprav in še nekaj v nepovezanem Lavaroneju). Ker so mi taka manjša smučišča vse bolj všeč, sprašujem, če ima kdo kakšne izkušnje s tem smučiščem. O njem je zelo malo podatkov, saj na netu nisem uspel najti niti kakšne bolj spodobne sheme z dolžinami prog. http://www.skirama.it/html/skimap.asp?s=309&l=IT
NI ga na bergfexu in še na alpinforumu je le ena Mikijeva objava o 3 novih sedežnicah in nobenih reportaž.

Smučišče je v sistemu Skirama, ki vključuje tudi bolj znana smučišča Madona di Campiglio, Folgarida-Marilleva, Passo-Tonale, Paganela, Monte Bondone in morda še kaj, vendar so vsa ta smučišča dokaj oddaljena, tako da je smučišče najbrž za tedensko smuko (razen za družinsko smuko) premajhno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alessio
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila: Re: Folgaria Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:28
Prispevkov: 39
Kraj: Obala

marko je napisal/a:
Folgaria je eno manjše smučišče v Trentinu (22 naprav in še nekaj v nepovezanem Lavaroneju). Ker so mi taka manjša smučišča vse bolj všeč, sprašujem, če ima kdo kakšne izkušnje s tem smučiščem. O njem je zelo malo podatkov, saj na netu nisem uspel najti niti kakšne bolj spodobne sheme z dolžinami prog. http://www.skirama.it/html/skimap.asp?s=309&l=IT
NI ga na bergfexu in še na alpinforumu je le ena Mikijeva objava o 3 novih sedežnicah in nobenih reportaž.

Smučišče je v sistemu Skirama, ki vključuje tudi bolj znana smučišča Madona di Campiglio, Folgarida-Marilleva, Passo-Tonale, Paganela, Monte Bondone in morda še kaj, vendar so vsa ta smučišča dokaj oddaljena, tako da je smučišče najbrž za tedensko smuko (razen za družinsko smuko) premajhno.


Evo tukaj so dolžine pist. Po podatkim Skirama naj bi imelo smučišče 76 km prog.

http://www.folgariaski.com/sito/scheda_piste.php
http://www.skirama.it/cms-01.00/articolo.asp?IDcms=2122&s=252&l=SL

Več podatkov bo pa kasneje dostopnih, ker piše da so strani v izdelavi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2011 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Tistih 76 km je skupaj z Lavaronejem, kar so glede na sliko v bistvu 3 smučišča. Na ski-rami so nategnili na 100 km. Ravno zato, ker ni nikjer nobenih pravih podatkov, iščem koga, ki o smučišču kaj ve.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
giovanotti
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 8:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2009 11:28
Prispevkov: 4


Jaz sem bil tam pred cca. 10 leti, pa februarja gremo spet. Luštno družinsko smučišče - se najde za vsakogar nekaj. Nekako Rogla + Krvavec skupaj po velikosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tdm77
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 30, 2023 10:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Nov 2021 12:28
Prispevkov: 4


A je bil kdo na tem smučišču v zadnjem času? Kakšno je, je ponavadi dovolj snega, urejenost ter cene v kočah? Smo družina z enim otrokom pa bi mogoče šli za en teden sem (dva sta začetnika). Zaradi višine se mi poraja primerjava z našim Pohorjem?

Hvala za vsak odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Folgaria
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB