Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer in vezi

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Fischer in vezi « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
seba
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 2:18 am    Naslov sporočila: Fischer in vezi Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 1:42
Prispevkov: 1


Pred enim mesecem sem na internetu zasledil oglas za nove Ficsher worldcup sc z vezmi.Ker sem s takimi smučmi smučal že prej in so mi bile v redu sem se odločil da ji h kupim (plačal sem jih 110k).
Smuči sem dobil zapakirane in vezi so bile tudi še zapakirane v škatli. Pogledal sem v škatlo in vezi so bile notri in vse je blo v redu.
Ko pa sem danes hotel nesti smuči na servis, da mi montirajo vezi pa sem opazil da to niso vezi ki pripadajo smučkam, ker so bile v trgovini vezi rumene barve, te pa so bile sive barve. Vezi ki sem jih kupil so FX 12 in ne FR 17 freeflex.
Na ficherjevi strani sem malo primerjal oboje vezi in ugotovil da so fx12 dosti slabše vezi od fr17.

Zanima me torej kaj naj naredim s temi vezmi in ali so res toliko slabše od FR 17 in kje oz. kako bi se v lahko v praksi pokazala razlika oz. pomankljivosti.

zahvaljujem se v naprej


p.s.
nisem prepričan, vendar mislim, da je bilo v oglasu navedeno da so zdraven vezi fx 12, tako da sem si sam kriv za to.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 8:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Ne bi rekel, da so fx12 dosti slabše od fr 17. Večja razlika je le v kilaži. Vezi fr17 so pač za tiste ljudi, ki tehtajo do 170 kg. Previdevam, da si smučar rekreativec, tako da ostale razlike zate niso ključnega pomena.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 9:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


jaz mislim isto, pojavi pa se problem če imaš 60kg, nevem kolk je spodnja meja kilaže. Pa ne pozabo zaščitit smuči. Vezi se lahko pomešajo že v trgovini saj imajo celo goro vezi ene spadajo sem ene tja.Problem je če tiste katere imajo vodila ne pašejo gor...????
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 10:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Sedaj sem spremenil naslov teme jaz, v prihodnje ga ne bom, le izbrisal bom topic!
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Andy
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


jaz iman Fischerce RC4 SC (lanski model) pa imam gor vezi FX12, zaenkrat so se obnesle vredu, je pa res da do FR 17, malo boljše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer in vezi
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB