Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ugodno prvo smučanje v tujini za 2 - nasveti

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Ugodno prvo smučanje v tujini za 2 - nasveti « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Timika
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 6:25 pm    Naslov sporočila: Ugodno prvo smučanje v tujini za 2 - nasveti Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2011 17:52
Prispevkov: 6


Prvič bi se odpravili za par dni(4)smučat nekam v tujino blizu naših meja- do zdaj smo bili le na naših smučiščih. Gledam Nassfeld in prenočišča. Sva dva in me zanima kaj mi svetujete- najraje bi apartma, vendar za dva je kar drago. Ima kdo kakšen link od poceni apartmajev za dve osebi? Ni mi važno če je čisto preprost, le da bi bil ugodno- denarja je namreč bolj malo, želja za smučat pa velika. Hvala vsem ki mi boste lahko kaj svetovali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 6:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Živjo Timika

Osebno sicer ne vem za nobeno poceni nastavitev, sem pa prepričan, da bi nekdo tu gor moral vedeti več, kakorkoli, za manj kot 25-30? na osebo na noč bo šlo težko.

Drugače pa lahko raziščeš sama tudi tukaj: http://www.bergfex.com/nassfeld-hermagor/

na desni strani v zelenem kvadratku imaš različne tipe nastanitve, s klikom na željeno opcijo pa prideš tudi do posameznih hiš in posledično cen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 6:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

Tu imaš nekaj opcij, cena cca. 30?/na osebo na dan... Ceneje skorajda ne gre. Lokacija: Okolica Flachau-a.

www.wagrain.at/appartement/lehenriedl

www.pension-muehlhof.at

www.bleiwang.at

www.noeglhof.at

Obilo sreče...
_________________
2013/14: 1x Golte, 1x Obertauern
2012/13 : 20x
2011/12 : 28x
2010/11: 20x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SUSTI
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 10:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 22:49
Prispevkov: 53


ZDRAVO PRIJATELJI SMUČANJA.
POŠLJITE ALI PA NAPIŠITE ŠE KAKŠEN NASLOV ZA APARTMAJE NA OBERTAUERNU ZA DVE OSEBI (JANUAR), VSE KAR SEM DO SEDAJ NAŠEL SO TAKE CENE DA TE ....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 11:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Poglej malo skifun.si ali kakšno drugo agencijo za nastanitve v Franciji. Cene so načeloma precej nižje kot v Avstriji ali Italiji.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 11:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


V Franciji dobiš apartma za cel teden za ceno 70 ?. Sicer ni razkošja, vendar se prespi, kar pa je na smučanju najbolj važno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2011 9:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Se strinjam s predhodniki, Francija ponuja veliko "zunaj", "znotraj" pa bolj osnovno...če gledamo v tem cenovnem razredu. Mi, ki damo poudarek na "zunaj", z lahkoto zamižimo na eno oko glede te zadeve.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Timika
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2011 10:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2011 17:52
Prispevkov: 6


Ve kdo za poceni apartma v Nassfeldu? Mi bi šli le za kakšne 4 dni, tako da daleč za enkrat ne bi vozili. Hvala vsem ki mi pomagate
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2011 4:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

V Mokrinah boš bolj težko dobila kakšen poceni apartma, nasploh če misliš na smučišču.Ugodne variante se lažje dobi v vaseh v dolini.
Najlažje pa bo na http://hermagor.naturarena.com/?siid=20&jid=WI
_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2011 5:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Francija je razred zase, za 150-200 eur dobiš apartma+karte za 6dni smučanja, je pa res da je pot dolga.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pelican
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2011 6:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2008 8:00
Prispevkov: 61


@SUSTI
Ja, Obertauern je kar drag, dosti dražji v primejavi s kakim Ischglom ali pa tudi kakim drugim primerljivim oz. večjim.

Dva linka za Nassfeld:
http://www.schabushof.at/preise
http://www.kaeferle.net/index.php/leistung-a-preise
_________________
Sezona 2009/10 > 1x Nassfeld, 2x Stari Vrh, 7x Dolomiti

Sezona 2010/2011 - 2x Krvavec, 1xKranjska Gora, 1xNassfeld, 3xStari vrh, 4xIschgl, 1xGerlitzen

Sezona 2011/2012 - 1x Mölltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borci
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2011 11:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 11:37
Prispevkov: 132


SUSTI je napisal/a:
ZDRAVO PRIJATELJI SMUČANJA.
POŠLJITE ALI PA NAPIŠITE ŠE KAKŠEN NASLOV ZA APARTMAJE NA OBERTAUERNU ZA DVE OSEBI (JANUAR), VSE KAR SEM DO SEDAJ NAŠEL SO TAKE CENE DA TE ....


Verjetno boš našel cenejšo zadevo v Mauterndorfu to je pod Obertaurnom,potem se pa pelješ tistih 15km v klanec.
Obertaurn ni poceni!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flora1
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2011 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Sep 2010 11:21
Prispevkov: 33


Greš v Zimmer, ješ pa senviče pa pico. Ma, smučanje je drag špas, kokr kol šparaš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SUSTI
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 12:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 22:49
Prispevkov: 53


Ja je kar drago .Zadnje dni sem gledal za drugo polovico januarja Wilde kaiser (Ellmau, Going..) in Altenmarkt Zauchensee in Flachauwinkl ter Schladming, pa majo res precej soljeno, ampak en teden kar težko drgnem po enoinistih progah, ta smučišča se mi nekako dopadejo, vsaj po kilometrih
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ugodno prvo smučanje v tujini za 2 - nasveti
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB