Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Akrobatsko in ekstremno smučanje » Kako izbrati freestyle smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Kako izbrati freestyle smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
taz
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 4:04 pm    Naslov sporočila: Kako izbrati freestyle smuči Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Jan 2011 15:55
Prispevkov: 1


oj
ker sm prerastu stare, bi si letos za spremembo nabavu freestyle smučke. bi mi prav prišlo če bi se komu dalo povedat kok morjo bit dolge (isto kot karving?), ker mi je v intersportu govoru da morjo bit krajše in mi je ponuju 145cm js sm pa 183 vlek:) mal čudno. kak predlog? gledu sm volkl alley 2011 ki so 269e z vezmi.
hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frank
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 03, 2011 12:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Feb 2010 0:36
Prispevkov: 10


Ta ki ti je ponujal smučke velike 145 cm nima pojma. Freestyle smuči morajo biti velike približno +/- 5 cm tvoje višine. Torej 181 cm bi bile zate odlične
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Akrobatsko in ekstremno smučanje » Kako izbrati freestyle smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB