Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Zakaj bolečine v stopalih?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Zakaj bolečine v stopalih? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 11:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

s1 je napisal/a:
Isto sem jaz imel...Alpina pancer, za katerega sem ugotovil, da je pač sranje, pa še pol številke premajhen. Ko sem zamenjal za Nordico, pa kot da bi se na novo rodil

Skratka, menjaj pancer, vse ostalo je blažev žegen

Mogoče sicer nisi mislil tako, ampak tule moram pa protestirati proti takšnemu omalovaževanju ene redkih vrhunskih slovenskih blagovnih znamk in enega redkih podjetij, ki je preživelo tranzicijo, plenjenje itd.

Alpina pancerji so odlični pancerji, vendar vsak pancer ni za vsako nogo. Saj meni tudi niso ustrezali, žena in hči pa jih ne moreta prehvaliti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jozze47
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 23, 2011 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Mar 2010 13:01
Prispevkov: 100
Kraj: Ljubljana

s1 je napisal/a:
Isto sem jaz imel...Alpina pancer, za katerega sem ugotovil, da je pač sranje, pa še pol številke premajhen. Ko sem zamenjal za Nordico, pa kot da bi se na novo rodil

Skratka, menjaj pancer, vse ostalo je blažev žegen


Pol številke premajhen pancar? Tudi s Headom ali Nordico v tem primeru ne bi prišel nič bolje skozi... Alpina ni problem, sam prav z veseljem po Nordici in Tecnici smučam v njihovih pancerjih. Že res, da niso tako top kot njihova tekaška serija, a v rekreativnem razredu so menda res med boljšimi.
_________________
Za smučanje poleg smuči in nog potrebuješ tudi glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Zakaj bolečine v stopalih?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB