Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Kritika

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Kritika « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
()v()atej
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 5:25 pm    Naslov sporočila: Kritika Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 10:07
Prispevkov: 7


Prejšnji teden sem smučal na Pohorju. Smuka je bila super, razen ene velike pomanjkljivosti. Spet sem si umazal kombinezon od nekega olja ali masti. Enako se mi je zgodilo že lani. Ta snov kaplja iz stebrov vlečnic. Pod večjim številom stebrov je bilo nekaj temnih madežev te snovi. Verjetno s tem mažejo koleščke po katerih poteka vlečna vrv. Ne mislim po vsaki smuki nositi kombinezon v čistilnico. Upam, da bo to prebral kdo od Branikovcev in da bodo težavo odpravili.

Matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
A|ko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DeeJay SkeeJay
DeeJay SkeeJay

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 17:45
Prispevkov: 39
Kraj: Hoče

nisi prvi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 10:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Te težave ne bodo odpravili tako kot bi ti rad.
Vlečne "vrvi" in pogonska kolesa je treba mazati, da zagotovijo tekoce delovanje, je pa res, da bi nekako to kapljanje potem morali prepreciti, ker je hudo nadležno koprideš s črnimi fleki potem domov.

Imaš pa alternativno rešitev če se ti to zgodi. Greš v pisarno in dobiš neko potrdilo od njih, neseš v čistilnico in ti oni plačajo čiščenje. Nisem pa osebno preveril še nikoli kako to gre, mi je kolega pravil da je to naredil in so mu plačali čiščenje.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2005 11:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


Lan__ je napisal/a:
Te težave ne bodo odpravili tako kot bi ti rad.
Vlečne "vrvi" in pogonska kolesa je treba mazati, da zagotovijo tekoce delovanje, je pa res, da bi nekako to kapljanje potem morali prepreciti, ker je hudo nadležno koprideš s črnimi fleki potem domov.


Zanimivo pa je, da na novih napravah ponavadi "bolj čisto kaplja" lahko pa me občutek vara?
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
()v()atej
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2005 9:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 10:07
Prispevkov: 7


Lahko bi pritrdili kakšne zaščitne podstavke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2005 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


Lahko bi pa mazali z mazivi, ki ne kapljajo.


lp
Ledenko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 11:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Hehe, ko bodo pa kaj takega izumli ledenko:) Saj v bistvu ne kaplja mazilo samo od sebe, no vcasih tudi, z snegom se pomesa pa se potem topi pa kaplja, tu pa ne mores kaj dosti. Alternativa je da bi dali kaksne plate pod kolesa al pa kaj, da bi to probali ustavit, samo potem se pa najde kaksen pametnjakovic ko bi vijugaj po trasi vlecnice, pa bi tja noter zadel, pa bi se samo večjo piz***rijo dobili iz tega.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
micho
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 3:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 21:54
Prispevkov: 9


v čem vam je it problem na blagajno, poveš kaj se ti je zgodilo in dobiš listek za čistilnico
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Meni se je to zgodilo v Badu, ko je bila ravno odjuga. Je bila na zgornji postaji cela vrsta ogorčenih smučarjev. Najbolj so se mi smilile ene ženske v belih in rumenih bundah s krznom, ki so morale biti zelo drage. Žičničarji so se kar precej sprenevedali, potem so pa popisali naša imena in rekli, naj jim pošljemo račun. Pri meni so šli madeži dol ob navadnem pranju v pralnem stroju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 11:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Eh ja, take wannabi šminkerke bi pa jaz kar nekam poslal:P Ne moreš prit smučat v krznu pa ne vem kakih super duper belih zadevah, saj je ja logično da se lahko nekje umažeš/uničiš ali karkoli.
Take babnce se grejo samo kazat - glej kaj mam pa jaz, ti pa nimaš pa si mi lahko fauš sistem - na smučišča. Oz. to vsaj one mislijo da so.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 9:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Lan__ je napisal/a:
Eh ja, take wannabi šminkerke bi pa jaz kar nekam poslal:P Ne moreš prit smučat v krznu pa ne vem kakih super duper belih zadevah, saj je ja logično da se lahko nekje umažeš/uničiš ali karkoli.
Take babnce se grejo samo kazat - glej kaj mam pa jaz, ti pa nimaš pa si mi lahko fauš sistem - na smučišča. Oz. to vsaj one mislijo da so.

Čudno. Jaz pa raje gledam dobro zrihtane manekenke v tesno oprijetih hlačah kot kakšne zaklošarjene borderje. Ne glede na znanje smučanja, čeprav je tudi dobre smučarje dobro videti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 11:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

O znanju ni bilo govora, samo o oblačilih:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 1:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Lan__ je napisal/a:
O znanju ni bilo govora, samo o oblačilih:)

Ja ponavadi taki (kot si jih ti imenoval) wannabi šminkerji v raznih Lechih, Badih in Kranjskih niso neki strašni smučarji, ker se le zapeljejo do ležalnikov. In če se jim pri temnjihova lepa bunda umaže je dopust povsem uničen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Kritika
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB