Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Pomoč: prevoz Les2Alpes -> Puy st. Vincent

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Pomoč: prevoz Les2Alpes -> Puy st. Vincent « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Davor
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 3:29 pm    Naslov sporočila: Pomoč: prevoz Les2Alpes -> Puy st. Vincent Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 14:05
Prispevkov: 53


Mogoče kdo ve, kako vozijo avtobusi ali vlaki v Franciji?

Moja pot bo od Les Deux Alpes v Puy st. Vincent in to v soboto 22.01.2011.

Sicer opcija je tudi, da pridem z avtobusom (od agencije) do mesta Briançon in potem naprej z "lastno" režijo. Torej nek avtobus, ki tam vozi ali vlak. Sicer mislim da je razdalja nekje 20km (Briançon -> Puy st. Vincent), verjetno tud kak taxi nebi bil glih preveč drag (nevem kolko stanejo kej taxiji v Fr).

Torej bi znal kdo kako pomagat, da si organiziram prevoz?

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Davor
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2010 11:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 14:05
Prispevkov: 53


anyone? Da bom vsaj približno vedel kako priti iz Les2Alpes V Puy St. Vincent? Ker glih francosko ne znam, kolko sem slišal, pa tam tud niso kej preveč navdušeni nad angleščino. Grem pa tja (do Les2Alpes) z avtobusom, tako da nimam lasnega prevoza.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2011 8:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Definitivno v brianconu dol. Zdej pa nisem ziher se mi zdi , da sem zasledil vsaj tablo za puy v samem Brianconu.
Za bus poglej tule
http://www.05voyageurs.com/
Iz les2alpes nazaj v briancon je kar dolga, pa tudi linije so dokaj redke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Davor
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2011 6:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 14:05
Prispevkov: 53


aja iz L2A do briacone imam prevoz (grem lahko nazaj z ekipo ki gre domov), vendar potem naprej od briacone do puy st. vicenta pa še nevem kako organizirat prevoz, krajev tam ne poznam, grem 1., francosko ne znam (= Zato sem upal na kak nasvet
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2011 8:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Pred vasico Puy Saint Vincent sem videl avtobusne postaje, torej javni prevoz sigurno obstaja. Predlagam, da pošlješ mejl recimo semle: office-tourisme-briancon@wanadoo.fr oziroma pokličeš: 33 (0)4 92 21 08 50 (vir: http://www.ot-briancon.fr/ ). Toliko angleščine sigurno znajo, da ti bodo povedali kako in kaj.

Druga možnost je, da kontaktiraš kakšno izmed slovenskih agencij, ki ponujajo avtobusne prevoze (Skifun, MountVacation...), če imajo v tistem terminu kakšen transfer in bi te bili pripravljeni pobrati. Itak se v Brianconu ustavijo vsi avtobusi, ki grejo v tisto smer...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2011 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Nahitro sem pogledal pa izgleda , da v soboto redne bus linije ni. So pa taksiji etc. Glede francoščine naj te ne skrbi preveč , ta del živi od turizma pa tudi sicer so dvojezični. Tako , da če znaš italijanščino sploh ni panike.Naletiš pa seveda na ljudi kateri ne znajo ničesar drugega kot francoščino.(gospa katera mi je enkrat oddajala apartma je dajala vtis , da sploh prvič sliši za tuje jezike)
Sicer bi pa jaz povprašal tudi v hotelu oz. agenciji katera oddaja apartmaje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Davor
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 10:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 14:05
Prispevkov: 53


tud italjanščine ne znam govorim angleško in nemško še :-)

uglavnem neki bom že vidu, v najslabšem primeru, se bom v kakem shoping centru zakampal za 4-5h, dokler ne pride drug avtobus (ki pelje Lj-Puy) ali pa s taxijem (za 20km ne more bit neki fuul drago)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Pomoč: prevoz Les2Alpes -> Puy st. Vincent
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB