Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Bonitetna kartica GIZ ali Active Slovenia

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Bonitetna kartica GIZ ali Active Slovenia « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 4:21 pm    Naslov sporočila: Bonitetna kartica GIZ ali Active Slovenia Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Danes ob 14 uri slišal na Radio City novico, da združenje slovenskih žičničarjev GIZ pripravlja bonitetno kartico. Kartica bi naj bila v uporabi od 1.11.2008 in bi veljala eno leto. Glavni razlog za mojo pozornost je ta, da bo kartica nudila 20 % popust pri nakupu dnevnih vozovnic na smučiščih, ki so člani združenja. To pomeni odgovor na modro kartico. Sicer ni bilo info. glede zavarovanja, bo pa ta kartica nudila še druge ugodnosti, ki pa jih pričakujem, da jih bodo na spletni strani GIZ objavili kmalu.

Nazadnje urejal/a Ski_Fanatic Pon Nov 24, 2008 8:15 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Ravnokar govoril s gospodom na GIZ in je potrdil mojo info. Kartica bo stala 20 EUR in bo nudila 20% popust za smučarske karte in popuste za kopanje in savne. Kje bo kartica veljavna, bo objavljeno na njihovi spletni strani. http://www.slo-skiing.net/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Mogoče bo res bolj pametno vzeti to kartico, sploh če bo še popust na savne .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2008 8:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


zanimivo....
torej se dr...jo med sabo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 24, 2008 8:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Evo sedaj pa je uradno...
http://www.activeslo.info/

navali narode
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hribček
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 7:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 19:49
Prispevkov: 18


Pozdravljeni, sem nov na forumu pa že imam vprašanje.

A je kdo že kupil to kartico? Ker na njihovi strani ni nič uporabnega. Kar koli klikneš prideš na tisti .pdf, samega letaka pa nisem opazil v nobeni trgovini. Pa še to, a za to kartico rabiš tudi sliko, ker na primeru je slika, v letaku pa nič ne piše da jo rabiš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Jep, jaz

Je, je uporabno.....ko klikneš na tisti pdf, se odpre novo okno v katerem imaš na drugi strani pristopno izjavo. Jaz sem jo natisnil, izpolnil, poskeniral in poslal na majda.jakopic@unitur.eu. Pred tem sem seveda plačal članarino na TRR, ki je naveden na drugi strani tega letaka.
Kar se slike tiče pa je tako, da jo rabiš, seveda spet lahko poskeniraš in jo pošlješ zraven z pristopno izjavo.
Za vse ostale info pa se obrni na tel 03 75 76 161 - ga.Majda Jakopič.

Je pa res na tej strani bolj skopo opisano, zato sem pač jaz poklical na Unitur in povprašal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hribček
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 19:49
Prispevkov: 18


Uf, tole je bilo pa hitro. Hvala Ski_Fanatic za izčrpen odgovor.
Zdaj pa samo v akcijo z izpolnjevanjem, da čim hitreje dobim kartico.

P.S. Sem rajši na forumu vprašal zadovoljne uporabnike, kot da bi poklical
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

hribček je napisal/a:
Uf, tole je bilo pa hitro.


Speed was my middle name

Uživaj ob izpolnjevanju in nato ob koriščenju ugodnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 1:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Še ena informacija glede Active Slovenia kartice.
V petek sem smučal na Krvavcu in doživim prijetno presenečenje, kartica je istočasno keycard, kupil z popustom dnevno karto, pa še v avtomat mi ni bilo treba rinit karte
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
matko8
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 6:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2010 17:46
Prispevkov: 31


Na krvavcu mi trdijo da je popust na active kartico 10 procentov. Meni velja kartica še od lani do 31.01.2011. Me zanima če ima kdo kakšno informacijo če so spremenili popust iz 20 na 10 procentov. pa če so spremenili na 10 procentov se mi ne zdi logično da sem, ko sem kupil kartico mel 20 procentov, sedaj pa ko mi še sploh ni potekla je pa kar naenkrat 10 procentov (saj tako trdijo na šalterju na krvavcu). wtf

p.s. njihova internetna stran itak v prenovi...
_________________
Matjaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 1:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Med modro kartico SZS-ZUTS in AS (active slovenija) GIZ-a se bije "borba". Od modre kartice GIZ nima nič, zato so pred dvem ali ali tremi leti naredili svojo kartico in modri kartici zelo znižali popuste, da so svojo forsirali.

Zadeve še zdaj ni urejena tako kot bi morala biti...

ZUTS oz SZS se je s smučarskimi centri individualno dogovorila glede višine popustov za vse smučarske kadre (učitelje) oz njihove člane.

Višina popustov za člane SZS-ZUTS je dostopna na sledečem linku http://www.sloski.si/resources/files/pdf/zuts/Popusti_na_slovenskih_smuiih_2010-2011.pdf.

Lp
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
matko8
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 22, 2010 7:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2010 17:46
Prispevkov: 31


Se pravi če zadeva za AS ni urejena potem naj bo do takrat isti popust kot je bil, edino logično, če se ne morejo zmenit do začetka sezone...
_________________
Matjaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 22, 2010 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

To še dolgo ne bo urejeno, tu zadaj so zelo smešne zgodbe, ki se jim prav smejiš kako se je GIZ lotil tega:)

Kot vsako leto bo v praksi izgledalo to tako:
1. informacija na spletni strani GIZ-a, modri telefon en info
2. informacija na blagajni smučišča, drugi info:)

Enostavno boš moral poklicati na blagajno in direktno vprašat koliko je popusta na to in to kartico , pa po možnosti vprašaj s kom govoriš, ker še v istem centru včasih različne info dobivaš.

DODATEK: je pa na navadno modro kartico, se pravi brez učiteljske licence popust na krvavcu 10%. Po tej logiki bi na AS naj bil višji popust, razen če Krvavec kot center ne da nobenemu višjega popusta.

Kar se pa tiče popustov ko si kupil kartico in sedaj: popusti se določajo sezonsko, se pravi na smučarsko sezono in ne na trajanje kartice.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
matko8
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2010 11:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2010 17:46
Prispevkov: 31


Saj najbolj me je razjezilo ker sva šla dva na različna šalterje na krvavcu z AS kartico in jaz sem dobil 20 procentov kolega pa 10 procentov popusta:)

Lan_ hvala za informacije.
_________________
Matjaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Bonitetna kartica GIZ ali Active Slovenia
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB