Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Stari vrh - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Naslednja
 Stari vrh - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 05, 2010 5:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Jap zakon je blo. Še na nočno bo treba
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 05, 2010 9:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Že ob 8.30 se je parkirišče kar napolnilo


Smuka je bila fenomenalna, proge odlične in po 12h ko se je smučišče malo "spucalo" je bilo še fenomenalnejše













Nazadnje urejal/a Damjan-doc Pon Dec 06, 2010 1:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazyk
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 1:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 17:28
Prispevkov: 168


bil na nočni, blo je mehko, ZELO. kmal se je razrilo in so bli mehki kupi. za prvi dan na bordu je blo vredu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 11:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Damjan-doc je napisal/a:
Že ob 8.30 se je parkirišče kar napolnilo


Mal zavajaš. Sem bil ob 9:00 na sedežnici, gužve nobene, celo dopoldne ni blo treba niti enkrat čakat na sedežnici.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Pa kaj je s teboj a sem napisal, da je bila gužva, napisal sem, da se je že ob 8.30 parkirišče kar napolnilo.
Ker sem pa na Starem vrhu navajen smučati med tednom sem prvič videl redarje, ki so usmerjali avtomobile.
No mi smo z družbo tudi kdaj čakali na sedo., če imaš pa ti VIP vhod je pa nekaj drugega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smrkec88
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 2:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 12:42
Prispevkov: 136
Kraj: šmartno pri litiji

Družinski kolega je bil v Nedeljo gor na nočni pa prav da mu je blo zelo ušeč, ter da je bil pozitivno presenečen glede nočne smuke.
_________________
sam da se smuča
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Damjan-doc je napisal/a:
Pa kaj je s teboj a sem napisal, da je bila gužva, napisal sem, da se je že ob 8.30 parkirišče kar napolnilo.
Ker sem pa na Starem vrhu navajen smučati med tednom sem prvič videl redarje, ki so usmerjali avtomobile.
No mi smo z družbo tudi kdaj čakali na sedo., če imaš pa ti VIP vhod je pa nekaj drugega.


Če ne bi bil sam gor, bi polno parkirišče ob pol devetih razumel kot gužvo, pa verjetno še kdo drug. Vrste pa niti enkrat ni bilo niti za avtomati, pred njimi pa občasno, ker jih polovica ni delovala (iste težave so imeli na grebljici).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 4:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Joj daj ne kompliciraj, parkirišče polno, prazno, gužva zprdužva, bil sem do do konca na smučišču in šele po cca 12i uri je bilo tako kot je ponavadi med tednom že dopoldne.
Tudi čakalo se je, izgleda, da bo treba drugič vse poslikati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Joj no, kakšni problemi. Pa saj ni važno, vsak si malo drugače predstavlja tisti stavek. Ljudi je bilo ogromno, glede na to da še ni prave sezone!
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 3:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


mlavta1 je napisal/a:
Joj no, kakšni problemi. Pa saj ni važno, vsak si malo drugače predstavlja tisti stavek. Ljudi je bilo ogromno, glede na to da še ni prave sezone!

Podpis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
niko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 9:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Kakšno je kaj stanje na Starem vrhu po otoplitvi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 11:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Mislim, da bodo naslednji teden sigurno obratovali, upam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2010 9:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Z obratovanjem začnejo danes, z nočno! Za vikend vabljeni, bodo gotovo super pogoji!
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
obelix
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2010 3:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2009 16:18
Prispevkov: 11







nevem, glede na slike, niti ne izgleda tako obetavno,.. podlaga ze vsa rjava?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2010 3:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Ne vem, če bo tako super po tem ko je nekaj dni deževalo, zdaj pa zmrznilo. Dober recept za živ beton.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Naslednja Stran 5 od 15

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Stari vrh - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB