Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Nakup borda (nov? rabljen? nasveti?)

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Nakup borda (nov? rabljen? nasveti?) « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 13, 2010 5:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

to pomen da boš desen zavoj delal po petah, levega pa po prstih, isto kot jaz.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pribo8
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 27, 2010 5:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Nov 2009 21:15
Prispevkov: 98


goltes je drugače že odprt
danes sem bil v Lj. in kupil rabljen frestyle bord in vezi in potem se nove buce.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 27, 2010 5:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

super. kero znamko pa maš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 11:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

a mogoče ve kdo telefonsko od goltesa u ljubljani, ker una k je na netu ne obstaja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podstavek
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 29, 2013 7:25 pm    Naslov sporočila: Freeride Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2013 19:13
Prispevkov: 2


Pozdravljeni
Rad bi kupil novo desko za freeride, ker dolgo že nisem spremljal nič, me zanima kakšna priporočila imate.
Do zdaj sem imel Elanovo desko in sem bil z njo zelo zadovoljen, edino kar me je motilo je da na smučišču ni imela preveč dobrega oprijema.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 30, 2013 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


brez zamere @podstavek, ampak to kar sprašuješ je precej široko zastavljeno vprašanje a-la:
Rad bi kupil nov avto, zanimajo me vaša priporočila. Do sedaj sem vozil Renaulta in bil z njim zadovoljen, edino kar me je motilo je, da je imel premalo konjev.

Nivo znanja, višina, teža, velikost stopala, cenovni razred, ... ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podstavek
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 12, 2013 12:59 am    Naslov sporočila: Se opravičujem Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Okt 2013 19:13
Prispevkov: 2


Ne vem kako bi ocenil nivo znanja ampak vozim se zelo dobro po polnem snegu, po gozdu na smučišču na vlečni vrvi od avta, glede vožnje ni problem grem tja ko hočem. Rad skačem, v dolžino tudi ni problem, naredim obrat 180 levo ali desno. Kaj več glede skokov pa ne. Za 360 mi zmanka pol obrata... Vozim tako da ena noga gleda naprej druga pa nazaj, ko racman vozim v obe smeri. V prvi vrsti bi rad imel bord za vožnjo vodljivost pa nekaj malega skokov če so glih na progi.
Visok sem 188 cm, nogo pa imam veliko 45, težek pa okoli 90kg
Za desko bi dal okoli 300?. Odvisno tudi od mnenj in priporočil.

Hvala za odgovor, upam da vam to kaj pomaga.

Reno je legenda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 13, 2013 7:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

pomojem bi zate bil kakšen All-mountain board ki je neka mešanica freeride-a in freestyle-a, torej primeren za progo, celc in za skoke. glede na velikost noge pa bi po mojem moral gledati wide verzije, torej malo širše deske, namenjene pač tistim ki imajo večja stopala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sarimari
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2013 9:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2012 18:52
Prispevkov: 64
Kraj: celje

Pozdravljeni.

Bordam že nekje cca 4 leta. Leto sem prodala svoj stari bord, ki je bil po oceni star nekje 10 let. Kupujem nov bord, ampak ne vem točno kaj bi bilo za mene primerno. V Hervisu, Intersportu itd., mi ne znajo kaj prida svetovati. V štartu mi ponujajo začetniške borde, pri vprašanju, če sem že bordala, povem, da se za svoje pojme peljem vredu. Potem mi ponudbi bord za 350 eur +. Vsak prodajlec potem probuje trdoto borda, to je pa to. Nobeden mi ne zna povedati, zakaj je ta bord ok, za kak nivo znanja itd. Kar mi je preveč. Bordam povprečno, mogoče kdaj tudi po celcu, skakalnice in ostale finte v parkih pa niso za mene.

Iščem bord za neko normalo ceno, ker drugače več smučam, vem kako se pri smučah ločijo dile glede na znanje itd. Ne vem, če je kdo seznanjen z temi bordi, ki so v trgovinah po cca 80-140 eur novi, če se splača to kupovati, ali so to res začetniške varjante.

hvala za info
_________________
2012/2013 21X: Golte 5x, Areh 1x, Les Sybilles 6x, Krvavec 2X, Kope 1, MB Pohorje 4X, Vogel 2x

2013/2014 Molltaler 1X, 1x Golte, 15xRogla, 1xNassveld, Cerkno 2x

2014/2015 Rogla x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elanfan
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2013 4:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2011 17:07
Prispevkov: 113


za 100 eurov raje kupi malo boljši rabljen board, če pa se boš odločila za nekaj dražjega je pa Goltesov Explorer zakon
_________________
Sezona 2016/17: 34x Topskipass Karnten
Sezona 2015/16: 45x Topskipass Karnten
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » Nakup borda (nov? rabljen? nasveti?)
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB