Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja
 Smučarske bunde « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
BlackJack
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 06, 2010 11:30 pm    Naslov sporočila: Smučarske bunde Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2010 23:22
Prispevkov: 2


Pozdravljeni!!!!

ker kupujem novo smučarsko bundo me zanima, če ima kdo kakršnekoli izkušnje z naslednjimi znampkami: KARBON, KJUS, DIANESE, DESCENTE ali še kakšna "dobra" firma ki jo predlagate vi.

dobrodošli so vsi komentarji ter kakšne izkušnje imate z določenimi znampkami

hvala za odovore

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
-_m4tj4z_-
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 12:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 12:11
Prispevkov: 416


jst jo imam od Karbona in je super bunda. Je pa res kar malo pretopla mi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zanm
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 3:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 0:44
Prispevkov: 91


dainese je res supr
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DeX
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 10:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 16:50
Prispevkov: 211


Če je Dainesova smučarska roba po kvaliteti kaj podobna motoristični, potem se zagotovo splača nabavit
_________________
Powered by Elan SLX Waveflex Fusion, Elan GSX Waveflex Fusion, Elan 82XTI Amphibio, Fischer Worldcup SL & Fischer Worldcup GS Masters
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 12:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


kje se pa dobi kakšne ugodne cene?
a je v avstriji najugodnejše? http://www.kolletnigg.com/index.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bobo
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 1:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Apr 2007 12:22
Prispevkov: 235


Dodal bi še Goldwin. Sam sem zelo zadovoljen z njim. Je pa med navedenimi precej malo razlik pri kvaliteti, tako da težko zgrešiš.

Aja - poglej še malo pri And (Andraž) - tudi vrhunska roba!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BlackJack
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2010 23:22
Prispevkov: 2


ja Goldwin čist pozabil na to

glede Andraža so pa moje izkušnje zelo slabe. kljub temu da je bil model in materjali "high" so me zelo razočarali.

ali ima kdo kaj od elana. pravijo da so bunde tudi zelo dobre??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 3:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Ima kdo kakšne izkušnje s Fischerjevimi bundami? Verjetno nimajo lastne šivalnice, ampak jim drugje samo našijejo gor njihov logo...?
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FIDA
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2010 6:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

Amater:) je napisal/a:
Ima kdo kakšne izkušnje s Fischerjevimi bundami? Verjetno nimajo lastne šivalnice, ampak jim drugje samo našijejo gor njihov logo...?


Tudi FIDA dela enako kot Elan, Fischer in marsikdo drug ... Izbrali smo materiale in kroje, šivanje pa zaupali firmi, ki se s tem ukvarja, v našem primeru TOPER.

Nekaj o tem je že bilo napisanega tukaj: http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=2333

Sporočilo je bilo moderirano.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 2:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


*bump

Je komu kaj poznana firma Maier? http://www.maier-sports.de/ski-kollektion_3/herren_3/ski-jacken_2

Ime ima zveneče zaradi Hermanna Maierja, ampak dvomim, da ima kaj povezave z njim? V Hervisu imajo eno še kar všečno bundo z dobrimi karakteristikami na papirju, ampak se mi cena zdi sumljivo ugodna...
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 11:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

elan je napisal/a:
kje se pa dobi kakšne ugodne cene?
a je v avstriji najugodnejše? http://www.kolletnigg.com/index.html

V Outletu na Rudniku sem videl komplete Karbon z napisom Slovenija, zgledajo mi kot kakšni dresi za reprezentanco. Imajo tanko in debelo izvedbo, izgleda mi zelo kvalitetna. Cena za to kvaliteto ni pretirana, če se prav spomnim je bila najdražja bunda enih 400 EUR ali malo manj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 12:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
elan je napisal/a:
kje se pa dobi kakšne ugodne cene?
a je v avstriji najugodnejše? http://www.kolletnigg.com/index.html

V Outletu na Rudniku sem videl komplete Karbon z napisom Slovenija, zgledajo mi kot kakšni dresi za reprezentanco. Imajo tanko in debelo izvedbo, izgleda mi zelo kvalitetna. Cena za to kvaliteto ni pretirana, če se prav spomnim je bila najdražja bunda enih 400 EUR ali malo manj.


To je že kar konkretna cena....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 12:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Niti ne Poglej koliko te pride Goldwin ali Kjus, pa bos ugotovil, da je 400-500eur cisto znosna cena za kvalitetno bundo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smrkec88
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 1:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 12:42
Prispevkov: 136
Kraj: šmartno pri litiji

Jst uporablam komplet KARBON pa sem več kot zadovoljen, mal poglej po internetu pa boš videl kakšne so cene, men osebno ugodne za tako dobro kvaliteto
_________________
sam da se smuča
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2010 2:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

pj je napisal/a:
Niti ne Poglej koliko te pride Goldwin ali Kjus, pa bos ugotovil, da je 400-500eur cisto znosna cena za kvalitetno bundo


Oja, seveda vem....daj še kak Descente, DKB, Halti, Peak Performance, Vuarnet, oriđiđi Spyder zraven.....glede na povprečje, o čemer je govora v zadnjih postih (Toper, Maier), , je pa ta cena že kar konkretna Meni so npr. DKB kompleti svetovni, samo kaj, ko ga dobiš samo v IT...

http://www.dkb-consulting.it/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja Stran 1 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske bunde
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB