Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » borderji

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 borderji « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
snowman
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2005 4:37 pm    Naslov sporočila: borderji Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 17:26
Prispevkov: 50
Kraj: maribor

kaj nas je sploh kaj tu gor ? bol bogo kaže kdo borda zaj vse tu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2005 4:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

In smisel tega je kaj? Da zveš da trije bordajo na celem forumu? hehe, ok, bom pa jaz prvi ki se ti javim:P
Nisem sicer nekaj full dober, ker sem bordal glih 2x v lajfu, peljat se pa znam, sem mel zelo dobrega učitelja. Tako da, bordat znam, nisem pa košir:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2005 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

sm sicer smučar, ampak tud jst sm 2x bordu. Šlo mi je kr uredu, a u tretje nism šou ker mi je en norc čez bord zapelu, sm zgubu nadzor zapelau na kup in se zbudu na tleh. No ja, boleč udarec je bil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2005 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Podobno je z menoj, smucam cca 10 let, board pa sem sem si nataknil prvikrat kake dve leti nazaj, eno sezono sem se kar uspesno fijakel, pa vendar prisel do zakljucka da ni vredno posvecati nadaljne pozornosti, prepustil sem se dalje smucarskim uzitkom

Drugace je pa zanimivo, pa se mi zdi da je hitro ucljiva zadeva, glede na to da sem bil samouk, moti me le da si fiksno pripet in to "pocez" kar me malce zivcnega dela.
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
jakec
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2005 10:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


jas bordam že 4. sezono, bolj freestyle...
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2005 5:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


Jaz tudi bordam zdaj 4. leto letos, popolnoma freestyle in mehkih cevljev v primerjavi s pancarji in nasploh deskarskega nacina uzivastva na snegu ne zamenjam vec za smucanje, dokler mi bo tako ustrezalo Nimam pa nic proti smucarjem, nasprotno, faca ste
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Caia
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2005 9:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 9:48
Prispevkov: 31


Bomo se počasi nabrali, borderji namreč. Jaz bordam šesto leto in mi je to najbolj mega šport kar jih obstaja. Ne zamenjam za smučke nikoli več. Ko dojameš svobodo na bordu (ko prešaltaš iz smučk), vidiš da je to TO.
Tudi jaz imam mehke vezi (kakšno olajšanje od pancarjev) in najbolj od vsega obožujem celca in kucle
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2006 11:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

No jest sm si tudi pred leti na kaninu sposodu bord za dve uri,pa sem nekako skopčou zadevo po 3/4 ure.Od tega pol ure non stop na tazadni .No pol je pa le šlo. Od začetnega naudušenja sen takrat potem clo kupu Elanou bord z druge roke(še zmer leži u garaži-sam vrjetno je predoug ene 170cm smi zdi tam nekje,pa ravn kot smučka učasih) mislim da so me "naribali" ker nikakor levih ovinkou z njim nisem mogu delat tko da me je potem minilo. in zadnja leta sam še smučam.No sej lahk pa bom še kdaj stopu gor tko mal za spremenbo pa hec. . .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xman
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2006 2:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2006 14:04
Prispevkov: 1
Kraj: maribor

Zdravo!

Jaz tud bordam 4 leta,zdaj me je pa primlo da bi šel še na kakšno tekmovanje.Ma kdo kake izkušnje s tekmovanji?
Moj problem je da vsi prijatli smučajo in nimam prave bordarske družbe tak da če je kdo,ki bi šel kam na kaki večji park bordat naj se javi!

uživajte,čao
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2006 2:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Vogel,dachstain ,nekam v avstrijo ali pa na vogel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitek
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 14, 2006 4:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Feb 2006 20:26
Prispevkov: 82
Kraj: Selnica ob Dravi

Evo mene!
_________________
Lp, Mitja!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
matiček
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 18, 2006 8:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Jaz sem bordal enkrat v življenju, na Gorjušah s prijateljevim bordom.
Zdi se mi ful čudno. Stopil sem na bord, se zapeljal kakih 10m nato pa padel. In od takrat rajši vstrajam pri dobrem starem smučanju
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
attack
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 23, 2006 6:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 21:07
Prispevkov: 8
Kraj: Kočevje

Evo še en border med vami. Bordam zdej že tretjo sezono, ravno sm si kupu elan vertigo, tko da bo užitek letos zagarantiran. Sm pa bolj mahnjen na freeride kot pa freestyle. Carvanje se mi nekako bolj dopade. Zaenkrat bi to blo to, samo še otvoritev smučišč počakam.....
Lp, Dejan
_________________
Snowboarder4life
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 23, 2006 7:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


jest bom pa letos zacev bordat sam bom se zmerm tud smucov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogx
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 24, 2006 8:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 15:35
Prispevkov: 22


Seveda smo tu poglej si to:

http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=640

Dobrodošli ko bo sneg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Deskanje na snegu » borderji
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB