Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
ssdnzalo
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 26, 2010 9:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 18:24
Prispevkov: 207
Kraj: Ravne

In kje je to bilo uradnjo objavljeno ?

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
salvador
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 26, 2010 5:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 3:18
Prispevkov: 12


En dan sem na koroškem radiu zasledil novico o tem, da naj bi bil opravljen tehnični pregled sedežnice in da so dobili zeleno luč za obratovanje letos....
Kako bo v resnici bomo pa videli ko ob kaj več znanega.....
_________________
"Ni pomembno , da se mi danes nič ne da, važno je, da se mi nič ne vzame!!!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ssdnzalo
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 10:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 18:24
Prispevkov: 207
Kraj: Ravne

No, danes pa me je presenitila objava na www.ivracko.si kjer že ponujajo možnost nakupa sezonski vozovnic za sezono 2010/11 in objavljeni so tudi ceniki smučanja

http://www.ivarcko.si/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=30

Odrasla dnevna karta 20? ali nočna odrasla 16?, pa tudi sploh ni drago...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
maki
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2010 11:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 17:34
Prispevkov: 82
Kraj: Ravne

ssdnzalo je napisal/a:
No, danes pa me je presenitila objava na www.ivracko.si kjer že ponujajo možnost nakupa sezonski vozovnic za sezono 2010/11 in objavljeni so tudi ceniki smučanja

http://www.ivarcko.si/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=30

Odrasla dnevna karta 20? ali nočna odrasla 16?, pa tudi sploh ni drago...



Res se že veselim.
Samo sezonske pa ne bom kupu več, saj niso sigurni. Zadnjo sezono so obratovali tako kot jim je pasalo. Sezonsko nisem niti mogel izrabiti

Drugače pa bo veselo in lepo, če bo res.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morbi
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 01, 2010 8:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Okt 2010 8:48
Prispevkov: 6
Kraj: Velenje

[quote="salvador"]En dan sem na koroškem radiu zasledil novico o tem, da naj bi bil opravljen tehnični pregled sedežnice in da so dobili zeleno luč za obratovanje letos....
Kako bo v resnici bomo pa videli ko ob kaj več znanega.....[/quote]

Ali ni to nova naprava, saj so pred leti obratovali. Slišati je bilo samo naj stvari. Ker me zanima saj mi je kot Velenjčanu najbolj ugodno, pa tudi nočna je menda ena najlepših.
Ker se nekaj let nisem smučal sprašujem o resničnosti delovanja in kako izgleda sama smuka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 Stran 26 od 26

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ivarčko-Ošven - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB