Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vprašanje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Vprašanje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
klemzi
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2005 12:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 22:14
Prispevkov: 13
Kraj: mengeš

dare, se strinjam s tabo.

Če nimaš grifa, znanja ali ustreznega orodja je boljš da to ne delaš, ker dejansko narediš več škode kot koristi.
Jaz v bistvu z diamantnimi pilam samo popravim stranski robnik, pri masi pa ga nežno zbrusim z finim brusnim papirjem. Vem, da to ni ravno profesionalno narejeno, ampak robniki so vedno dobr nabrušeni. Sploh pa, ker v bistvu samo popravljam ojstrino robnika, ga skoraj nič ne odbrusim.
Da pa sem sam začel to delat me je navdušil en serviser, ki mi je pri enkratnem brušenju robnikov pobral robnike za cca. 1mm, ker jih je sam čez mašino spustu, pa še fajn sem plaču!!

Drugače pa sigurno 2x letno obiščem serviserja da mi naredi impregnacijo in strokovno zbrusi robnike. Te dni se bom enkrat oglasil pri tebi.

LP Klemzi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2005 10:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Ja mašina ime eno dobro stvar da robnike lohk zavihaš na gor pol pa samo pobereš iglo od strani. Največjo problem je kolk pobrati kanto na krivinah saj vsak drugač smuča. Jest jo bolj kratko pa svetujem da ima vsak v žepu šmirgl in si lahko z dvema potegoma podaljša pobrano krivino da te ne kipa na glavo
Klemzi kr oglas se v delavnici bom v pon po 15, tor od 15-16, sredo me ni pol pa čet in petek pop od 15 dalje mamo neko predavanje o servisiranju pol pa še tekmovanje v avstriji
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vprašanje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB