Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Ostale države » BiH, SČG

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 BiH, SČG « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
MajaM
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 18, 2007 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarka
Smučarka

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 13:17
Prispevkov: 100
Kraj: Gorenjska

HOjla!

Je mogoče bil kdo v tej sezoni na Bjelašnici? Jaz odhajam naslednji vikend, pa sem mal skeptična glede snega

v glavnem upam na sneg

majam
_________________
Turracher Höhe, 23. XII. 2006
Bad Kleinkirchheim, 7. I. 2007
Bjelašnica, 26. I. 2007
Jahorina, 27. I. 2007
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gionni
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 10:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Feb 2007 15:17
Prispevkov: 5
Kraj: Slovenj Gradec

MajaM je napisal/a:
HOjla!

Je mogoče bil kdo v tej sezoni na Bjelašnici? Jaz odhajam naslednji vikend, pa sem mal skeptična glede snega

v glavnem upam na sneg

majam

MajaM, kakšna je situacija s snegom? Mi gremo naslednji teden na Jahorino in me mel skrbi, če sploh je kaj snega.

Morda kdo ve, kje bi lahko videl vremenske razmere na Jahorini?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MajaM
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarka
Smučarka

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 13:17
Prispevkov: 100
Kraj: Gorenjska

Živjo!

Pa sem res bila na Jahorini pred 14 dnevi. Snega je bilo za dober vzorec, kakšen meter več ne bi bilo nič preveč. Na prehodih je bilo kar nekaj kamenja in ajaja... no drugače je pa za moje pojme Jahorina boljša, ker ima več prog kakor Bjelašnica. Sicer sem bila nad obema navdušena, je pa res, da je bila megla kar močna in da je bila vidljivost temu primerna. Označbe na smučišču so namreč slabe oz. jih sploh ni... tako da previdno v megli (sem zašla s proge še dobro da je bil velik rdeč krog pred strmino).

V glavnem super in še enkrat super... če pomisliš, da so pred 23 leti tam smučali najboljši in da bo čez nekaj let ravno tam eno najbolj sodobnih smušišč.... danes se voziš še na neakterih delih s starimi napravami - prvotnimi

Aja pa hrane ne seboj nosit, je dol poceni in še dobro se je... kuhinja bivše juge... mljask

uživajte in sporoči kako je sedaj.. za vreme pa mal po netu pobrskaj

lp, majam
_________________
Turracher Höhe, 23. XII. 2006
Bad Kleinkirchheim, 7. I. 2007
Bjelašnica, 26. I. 2007
Jahorina, 27. I. 2007
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lučka
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 18, 2008 10:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Feb 2008 19:53
Prispevkov: 2


mi gremo na jahorino od 23.2. do 2.2., gremo z avtobusom, kjer imamo še 20 prostih mest in tudi na jahorini imamo ezervirano dodatno hišico, ki je še nezasedena. cena ugodna, če bi šel kdo z nami oz. pozna koga ki gre v tem terminu proti sarajevu oz. jahorini naj se javi na lucija.odar@gmail.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 21, 2008 12:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Sem me vleče, sem bi res šel......prekrasna gora Brezovica.....ta družba pa zna uživat.....

http://www.njeri.net/images.php tu najdete ogromno lepih posnetkov.....

Ob priliki grem sem.....100 %
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 7:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

Zanima me iz prve roke,če je gdo bil na Jahorini sredi februarja?Nekje med 10in20 frebruarjem mamo plan it dol...kake so kaj cene??predvsem pijača(pivo)in jedača?
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 9:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


fischerpro3 je napisal/a:
Sem me vleče, sem bi res šel......prekrasna gora Brezovica.....ta družba pa zna uživat.....

http://www.njeri.net/images.php tu najdete ogromno lepih posnetkov.....

Ob priliki grem sem.....100 %



Glede narave se vsekakor izplača, saj takih terenov na območju bivše juge ne najdeš! Dobro bi bilo najeti helikopter...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
klump
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 27, 2010 4:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 15:02
Prispevkov: 31
Kraj: LJ

Enkrat poleti (2002) sem bil na Kopaoniku in na vprašanje, kdaj se začne sezona, so rekli, da se nikoli ne ve - prvi sneg lahko pade kadarkoli. So pa najbrž zasneževanje poštimali od takrat
_________________
2010/1: Krvavec 2x, Kanin 2x, Kranjska Gora, Kobla, Mokrine, Kronplatz, Zauchensee-Flachauwinkl
2010/2: Kranjska Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 14, 2010 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Kopaonik spet na veliko investira: samo šest let staro fiksno štirisedežnico Karaman Greben bodo zamenjali z odklopno šestsedežnico, omenjeno štirisedežnico prestavili na nov teren in zgradili še eno kratko fiksno štirisedežnico, skupaj torej v bistvu tri nove naprave (ali pa dve, če smo strogi ).

Več informacij pri kolegih s portala skijanje.rs!
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 15, 2010 1:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


miki je napisal/a:
Kopaonik spet na veliko investira


Jahorina tudi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 15, 2010 4:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Ja, sem bral da bo Snowstar na Jahorini gradil zasneževanje. Bo vmes tudi kaj topov iz Črne ?
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Pet Jul 16, 2010 1:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


Ne, letos ne utegnemo, je prevelik naval. Večinoma bodo žirafe in nekaj malega Crystalov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Ostale države » BiH, SČG
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB