Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Osojščica 09/10

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 Osojščica 09/10 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Maj 02, 2010 1:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Da dodam še svoj komentar k včerajšnji smučariji: kljub definitivno najslabšim snežnim razmeram v zadnjih treh letih (na prvomajski smuki na Osojščici sem bil tudi lani in predlani, pa je bilo letos vsaj za razred slabše, tako glede količine kot glede kvalitete snega) je bil na koncu prav fajn dan. Končno sva spoznala legendi smučarije na Koroškem, Tomija in Age-ja z boljšimi polovicami, in prav lepo smo se začvekali ob piru in prigrizku na spodnji postaji osemsedežnice. Tako lepo, da nas je okoli dveh prišel žičko vprašat, če imamo še namen smučat - pomoje bi rad že ustavil sedežnico, ki je popoldan obratovala povsem prazna.

Age + Tomi: super je bilo, lahko kdaj ponovimo !

Da ne bom spet poslušal očitkov (vidva že vesta ... ), dokazno gradivo: menda se je pripetilo prvič v sezoni da sem na žičnico šel pred deveto uro:


Za ilustracijo kako hitro je pobiralo sneg, tako je zgledala proga do spodnje postaje gipfelbahn malo čez deveto zjutraj - ozko, a definitivno prevozno:


... in ob treh popoldne, z omenjeno nekajmetrsko peš hojo:

_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Ned Maj 02, 2010 3:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Včerajšnje druženje je bilo res super in kljub slabši smuki sva preživela res lep dan. Vsekakor sem za to, da še kdaj ponovimo, mogoče v boljših razmerah z nekoliko večjim deležem smuke .
Danes sem pa že počel traparije, nekaj sem 'murkslal' in si poškodoval prst. Mar bi šel smučat





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sus@nn@
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 03, 2010 10:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Apr 2009 11:04
Prispevkov: 14
Kraj: Ravne na Koroškem

Hja, tudi mi smo svoje poslanstvo v soboto opravili
Žal mi je, da se nismo srečali (čudno, ko pa nas niti ni bilo veliko).
Se pa pridužujem Mikiju, da je bila letošnja prvomajska smuka, res najslabša
Smučat smo tokrat hitro končali - žal žalostna telefonska novica, ki me je prislilila, da smo odšli predčasno.
Še nekaj slikic.

Začetek ni izgledal tako slab:




tudi jaz sem zelo pozijal, ko sem pred leti zagledal asfaltno cesto na vrhu Osojščice


Pogled na Klosterle, kjer smo lani za prvomajske smučali


... še pogled proti vrhu ...


v dolini pa prava pomlad.

_________________
Sezona 2009/2010 22x
Sezona 2010/2011: 2 dni na snegu: Turracher Höhe: 1x, Osojščica: 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 Stran 5 od 5

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Osojščica 09/10
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB