Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Knjiga "Lešnik, Blaž: Naše smučine"

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Knjiga "Lešnik, Blaž: Naše smučine" « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
BoHaMi
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 24, 2010 2:07 pm    Naslov sporočila: Knjiga "Lešnik, Blaž: Naše smučine" Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 13:58
Prispevkov: 1


Iščem omenjeno knjigo, a je praktično po vseh aktualnih knjižnicah izposojena. Glede na to, da gre za učbenik na FŠ in literaturo na tečajih za učitelja smučanja, me zanima, če komu leži doma v kotu in mi jo lahko posodi / proda rabljeno.
Še kakšna ideja, kje dobiti kakšno literaturo ali linke za pravila učenja alpskega smučanja otrok. Vem, da bi mi večina priporočila učitelja smučanja, ampak ena ura ni nič, ca 10-15 individualnih ur na otroka, pet otrok, + smučarske karte - me pa malo stisne
_________________
LP, Boštjan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 24, 2010 3:03 pm    Naslov sporočila: Re: Knjiga "Lešnik, Blaž: Naše smučine" Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

BoHaMi je napisal/a:
Iščem omenjeno knjigo, a je praktično po vseh aktualnih knjižnicah izposojena. Glede na to, da gre za učbenik na FŠ in literaturo na tečajih za učitelja smučanja, me zanima, če komu leži doma v kotu in mi jo lahko posodi / proda rabljeno.
Še kakšna ideja, kje dobiti kakšno literaturo ali linke za pravila učenja alpskega smučanja otrok. Vem, da bi mi večina priporočila učitelja smučanja, ampak ena ura ni nič, ca 10-15 individualnih ur na otroka, pet otrok, + smučarske karte - me pa malo stisne


Ta knjiga je sicer zakon, vendar napisana predvsem za bodoče učitelje in trenerje smučanja....vendar ti bolj priporočam to majhno knjižico
http://www.skiabc.si/skiabc.php Uporabljajo jo tudi demonstratorji pri tečajih za učitelja smučanja....Je priročna, majhna za v žep in relativno poceni....notri je zajeto vse, kar rabiš za uspešno učenje malih smučarjev....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
velenjčan
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 24, 2010 11:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2010 0:58
Prispevkov: 50
Kraj: read my name

Pridružujem se mnenju fischerpro-ja. Knjižica skiabc je super, lp
_________________
če znaš, znaš HC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Knjiga "Lešnik, Blaž: Naše smučine"
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB