Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pomoč!!!

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Pomoč!!! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Intuition
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 3:41 pm    Naslov sporočila: Pomoč!!! Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 15:32
Prispevkov: 1


Prosil bi za mnenja namreč kupujem smuči ranga okoli 100.000 sit +/- 10.000 sit.Gledal sem v hervisu Atomic Race 8 in Atomic GS 9M Bode Miller (kakšna je rzlika med smučkama). Rad pa bi smučko za carvanje,višja hitrost,daljši zavoji.Sem dober rekreativni smučar.
Kakšen vaš predlog tudi nebi bil odveč.

Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Race 8 je mehkejša izvedba, pri kateri so znotraj steklena vlakna, pri GS 9m pa magnezijeve palice.
Glede na to kakšno smučko bi rad, ti priporočam tudi SX serijo, ki se odlično obnese pri večjih hitrostih.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
max
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:59
Prispevkov: 2


Lansko leto sem probal(sposodil) smuči volkl superspeed 175cm,pa sem si rekel ,da jih letos kupim!

Sprašujem , za mnenje če,kdo pozna še kake podobne ,da jih probam in se lahko potem bolje odločim.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
klemzi
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2005 2:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 22:14
Prispevkov: 13
Kraj: mengeš

Jaz že dve sezoni smučam z elan GSX - lanski model smuči so pri višjih hitrostih zelo lepo vodljive, v kombinaciji z dobro nabrušenimi robniki gre po ledenih ploskvah kot po maslu, odlične smuči!!
Vendar je za te smuči obvezna zelo dobra fizična pripravljenost!!!!

Moraš pa vedeti, da je pravilna izbira smučk tako kot npr. pravilna izbira čevljev. Enim bolj odgovarja Atomic, enim Elan,drugim spet Rossignol.

Priporočam ti da greš na smučarski test!! Trgovina 3S sport Kamnik organizira test smuči na Turrachu dne 18.12.2005. (Stocli, Fischer, Atomic in Elan). inf. 031329999
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
max
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2005 4:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 18:59
Prispevkov: 2


Hvala,če bom imel čas se pridružim!

Glede fizične pripravljenosti me ne skrbi,ker brez tega itak nemoreš dober smučat,rad pa bi sprobal čim več smuči tako da se bom potrudil in se odeležil!

Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pomoč!!!
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB