Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Smučarska očala « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 10:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


dobra očala - googles se ne rosijo....
sam imam Oakley Wisdom s fire iridium lečo za sonce ter yellow za meglo...
če imaš rad svoje oči, si privošči kvalitetne...izbire je dosti na trgu...
Pri Oakley je tako, da imajo povsod pribl. enako ceno, sam sem jih kupil v Madnessu - Trubarjeva - Ljubljana.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 11:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ce ves kaj bi rad kupil od Oakleya in ti ni potrebno preizkusat, potem je dokaj ugodno tudi tule http://www.steptoes.co.uk/. Vsaj kar se tice nesmucarskih je krepko krepko ceneje kot pri nas, pa se izbira je "malce" vecja.
Drugace pa se strinjam z Windyem... Briko je zame ze dolga leta dalec najboljsi... sploh kar se tice sip. Pri nas se jih da dobiti pri Matias v Mariboru. No ali imajo trgovino ali ne zares ne vem, ampak ko sem par let nazaj iskal nova za tek na smuceh, sem se brez tezav zmenil z njim (ker sem iz Kranja sem vse uredil kar po telefonu) in jih dobil taksne kot sem zelel... od barve do zeljenih sip. Samo kaksna 2-3 tedne je bilo za pocakat do naslednje posiljke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
the_one
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 08, 2009 11:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 17:52
Prispevkov: 53
Kraj: prevalje

Saj problem ni v kvaliteti očal. Imam Briko Odissey Racing, problem je v tem, da imam enojno steklo. Saj ne vem zakaj nisem naročil dvojnega stekla, zdaj pa iščem načine, s čem bi to lahko rešil. Vem da te zadeve obstajajo, samo jih ne najdem.
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
H2o
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 7:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Zdaj se počasi že prevešamo v pomladanske mesece -> sonce je močnejše, jaz pa imam očala z rumenimi stekli.

Torej moram ena še dokupit. Predvsem me zanima kakšno barvo stekel priporočate (rdeča?). Cilj je, da me ne bi pekle oči zaradi sonca.

Hvala za predloge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Ob sončnem vremenu se zelo dobro (vsaj za moje pojme) vidi skozi tiste šipice v katere se ne vidi. Skozi se malce zatemnjeno res pa je da se na nočnih smukah bol težko voziti z njimi.
Pač to je moje mnenje ker sem sam lastnik take šipice in sem izredno zadovoljen!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
H2o
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 10:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Za nočno so rumene ok. Kako je pa z vidljivostjo v senčnih delih potem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

V senčnih delih je vidlivost normalna...Problem je samo nočna smuka pa še to ni tako zelo moteče tako, da se da smučat, ko se oko privadi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
everts72
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 11:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Jaz imam kombinacijo oranžne in modre. Oranžne uporabljam za sonce in se skozi vidi super. Modre pa pridejo na vrsto, ko je oblačno, ter za nočne.Ko je oblačno se vidi super z modrimi, na nočni pa kakor kje. Npr. na Rogli sem z njimi videl dosti slabo, na Višarjah pa več kot odlično.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SeekK
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2009 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 14:21
Prispevkov: 51


S čim jih čistite?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2009 6:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


Voda in krpica za čiščenje stekel.Dobijo se tudi neki spreji in čistila, ki pa po mnenju strokovnjakov nardijo več škode kot koristi
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Theone2005
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 02, 2010 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 14:26
Prispevkov: 17


mene pa zanima če so rumena tudi pri normalnem soncu OK ? Naj bi bile bolj za zaščito pred šibko sončno svetlobo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
proteus-jhorvat
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2010 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 18:04
Prispevkov: 20


zanimajo me malo mnenja o vaših izkušnjah z očali. Predvsem me zanima katere firme imajo srebrna stekla, če lahko katero priporočate.

Pa še če ima mogoče kdo SHRED očala.... so kvalitetna, se hitro odrsajo, kako se obnesejo v soncu in kako v oblečnem vremenu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Sorty
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2010 11:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


Imam Shred očala..Zarosile se mi niso še nikoli.Imam stekla za sonce (srebrna) vidi se odlično sicer se mi je pred kratkim zdrsala zgornja plast a po moji napaki drugače so pa trpežna..Imam tudi rumena stekla,dobro se vidi pri slabi svetlobi pa tudi za nočno ni slaba..Vsekakor priporočam nakup!
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska očala
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB