Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Atomic u Sloveniji

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Atomic u Sloveniji « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Lei
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 3:21 pm    Naslov sporočila: Atomic u Sloveniji Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 15:13
Prispevkov: 7


Hi!

Moze li mi netko pomoci? Pretrazila sam sve ducane u Hrvatskoj koji drze Atomic i ne mogu pronaci Metronke 9 s Neoxom 412 u duzini koja mi treba (164cm). I jos k tome crvene, ne plave.

Mozete li mi reci koji ducani u Ljubljani drze Atomic, pa da tamo pogledam? Znam jedino za Intersport u BTCu.

Cesto sam tamo u prolazu (prije ili nakon skijanja) pa bih onda to iskoristila i za shopping, jedino sto nemam previse vremena za lutanje, zato pitam za hint gdje traziti

Takodjer, znate li mozda da li Intersport (ili neki servis u blizini) moze odmah montirati vezove (vjerojatno cu skije kupovati na putu za Nassfeld)

Puno hvala svima! Sori sto ne pisem na slovenskom

Pozdrav,

Lei
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 3:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Servis je v BTC-ju...City Park...Hervis. Ali pa v Maximarketu. Ta dva boš najlažje našla. Ali pa naj ti naš član dverbnik pomaga. Dverbnik...help her! It`s your duty!

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Lei
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 9:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 15:13
Prispevkov: 7


Hvala Mare za hint oko servisa

Sad jos kad bi mi samo pomogli oko ducana Nasla sam na stranicama zastupnika (www.planetsport.si) popis, no tamo nema adresa vec su samo nabrojani gradovi.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 11:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Zdajle imam čas, bom obrnil 3 telefone.
Ene sem našel. Hervis v BTC ima samo še 1 par, dolžina 164 cm, rdeče, ampak vezi so 310. Cena 80.000 sit. Ista trgovina na Viču imajo samo še dolžino 157 in 171.

Intersport (v Mercator centru) ima neke svoje Intersport modele 9.2 in so nekakšne modro-zlate barve, vezi neox 310, dolžina 164, cena 109.990 sit.

Svetujem ti hiter nakup pri Hervisu. Po moje bi se jih dalo rezervirati in se tudi s serviserjem zmeniti, da ti jih takoj ob prevzemu servisira. Imajo servis v trgovini. Drugače pa se zmeniš z našim rednim dopisnikom dverbnik -om, ki je postal klubski serviser za smucisca.net

Sicer pa jasno, da ti noben ne zameri, ker pišeš hrvaško. Če se nam pa hočeš malo prikupiti, pa uporabljaj namesto Naßfeld slovensko ime Mokrine. V spomin na čase, ko so tam še živeli Slovenci.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lei
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 1:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 15:13
Prispevkov: 7


Oooo, Marko, puno puno hvala Poslala sam mail u Hervis pa cu vidjeti ako ce mi htjeti toliko dugo cuvati skije (mogu do Ljubljane tek 16.12). Doduse, malo su mi vezovi slabi, al dobro... prezivjet cu

Jedva cekam ugrabit te skije, imala sam ih na recenziji i zbilja su mi od svih skija koje sam vozila prosle sezone najbolje sjele. Jedino sto ih je tesko naci
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lei
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 4:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 15:13
Prispevkov: 7


Dobila mail od Hervisa... izgleda da su te jedne sa Device 310 vezovima, ne Neox... brrrr

Nis, trazim dalje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Atomic u Sloveniji
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB