Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Smučarija 30.11.2005

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Smučarija 30.11.2005 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 5:17 pm    Naslov sporočila: Smučarija 30.11.2005 Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Tako, pa sem se tudi jaz letos prvič oblekel pa obul v zimsko opremo pa odromal na Pohorje. Sicer sem pričakoval, nič kaj prida snega, jug pa kamenje, ampak zgodba je bila popolnoma drugačna. Razmere so za te vremenske pogoje gori skorajda idealne! Ponekod je celo ponoči snežilo, ker je bilo kar nekaj novozapadlega snega. Gužve nobene, razen ZUTS Demo vrste ki je mela predelavo ni bilo gori skoraj nobenega drugega, tako da idila. Mam še par slik iz mojega potepa, če kerega zanima kako dejansko zgleda:

Sedežnica sleme


Sedežnica sleme



Zgornja postaja vzpenjače





vlečnica BELLEVUE



vlečnica BELLEVUE



vlečnica BELLEVUE



Mirč ima še roleta dol:) Se mu še ne da v službo:P



Proga od BELLEVUE-ja do III sedežnice



HABAKUK













NOva pasja utica na vlečnici HABAKUK:))



povezava na sedežnico STOLP,malo kamenja, ampak gre brez blema mimo peljat



STOLP



Vrh partizanke



PARTIZANKA v megli:)



ŠE več megle



Pa še tu malo megle



Pa še megla za konec:)



Na prelomnici je malo kamenja zunaj, ampak se da lepo mimo peljat



PARTIZANKA



Povezava iz PARTIZANKe na VIDEC, zelo lepo urejeno, brez kamenja, snega kolikor hočeš



Vlečnica VIDEC - nova sidra, kar je zelo DOBRODOŠLO! Otrokom boletos veliko lažje se tu vozit, saj jih ne bo več dvigovalo pol metra po luftu pa vleklo na eno stran.



VIDEC



Zgornja postaja vzpenjače




Nasplošno je bilo zelo lepo. Vse kar je treba pazit je to, da se smuča mehko, ker je novozapadli snegin je malo mehek, da ne puscas za sabo bob steze, drugače je pa za smučanje zelo lepo. Kamenja ni skoraj nič, kar se tudi na slikah lepo vidi, edino kamenje ki sem srečal je bilo na povezavi na stolp in pa na spodnji prelomnici partizanke.
Za prvo letošnje smučanje je bilo zelo dobro. Pohorje se še priporoča
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 7:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


kak je bla kaj temparatura pa si se kaj do konca pripelal ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

E, to pa ne bi vedel...temperaturo sem pa pozabil pogledat, je pa bilo kar hladno...sem mel samo kratke rokave pod bundo, pa je bilo na trenutke kar mrzlo. V dolino se da pripeljat, povdarek na "se da". S kakimi smučmi/bordom prideš dol je druga zgodba:) Če bi mel kake stare smučke, kerih mi ne bi bilo škoda bi se peljal v dolino, ker gre, sem tudi videl par ludi ki se je peljalo, samo kot sem rekel...če ti ni škoda smučk lahko greš, če pa kaj gledaš na njih pa še ni za dolino.

Prav tako sem od žičničara zvedel, da Habakuk po novem več ne bo obratoval v času nočne smuke (vlečnica) ampak bo delala samo II sedežnica. seveda samo v primeru če je dovolj snega. Če ga ne bo bo habakuk tudi delal, drugače pa ne. Baje imajo premalo obiska in se jim ne splača laufat.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
morel
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 9:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

u je pa velik snega...lepo, sam sem mislu da ne bo kamnov, kr ga je ta viknd tok nametal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 10:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Morel, saj ni dosti kamenja...tisto kar se na slikah vidi se da čisto lepo obvozit... kamenje se pa vidi tam, kjer je tudi pa če je 3m snega:) Jaz nisem niti ene praskice pripeljal na smučeh domov, tako da...glede na vremenske razmere je zelo lepo. Lepo so porihtali.Danes pa še topovi streljajo, pravkar sem pogledal z dalnogledom gor, pa še nekaj malega sneži...Je pa res, da je za soboto napovedan kar mocen dez pa do +7, tako da...Ampak mislim da je dovolj snega da bi moglo ostat.Edino stadion bo kritičen po moje.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
morel
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2005 12:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

zdj u soboto bo na preizkušnji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Smučarija 30.11.2005
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB