Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 39, 40, 41  Naslednja
 Kanin - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
buly kass
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 21:53
Prispevkov: 326


Povezava tudi uradno deluje,danes okrog enajstih so se prvi smucarji podali prek meje na Prevalskem sedlu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 9:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Tukaj je link na skijanje.hr , ne vem kako nas vedno prehitijo z informacijami.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Karaya
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 6:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:59
Prispevkov: 2


Pravkar s Kanina, super smuka, dobro vreme! Povezava med smučiščema je delovala s kar nekaj prekinitvami. Italijanska stran obratovala OK, naša ne. Štirisedežnica ni obratovala, sneg pa je super - nekaj leda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
proton
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 9:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2009 0:01
Prispevkov: 29


Tisti, ki ste prosili za aktualne slike, tukaj imate videoreportažo RTVja direktno s Kanina.

http://tvslo.si/predvajaj/v-zivo-tv-slovenija-1/tv.slo1/#ava2.55049035;;

Nova čezmejna povezava med smučiščema zgleda odlično!!!

Iz posnetka je razvidno, da obratuje krožnokabinska žičnica Kanin, vlečnica Podi, trisedežnica Skripi, NOVA kabinsko žičniška naprava Funifor, krožnokabinska žičnica iz doline Selle nevee do koče Gilberti in tudi štirisedežnica Prevala.

Nagradite dolgoletne trude žičničarjev s Kanina in Selle nevee s čim večjim obiskom smučišča.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 30, 2009 11:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

se vidimo tam kmalu! smo že misnli it sm ni blo jasno al dela povezava (u pondelk) tako da če grem bom najbrž tud kako slikco zrihtu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejv
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 30, 2009 9:40 pm    Naslov sporočila: Kanin danes - reportaza Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2009 22:37
Prispevkov: 33
Kraj: Ljubljana

Tule je zanimiva reportaza s Kanina danes:

http://forum.zevs.si/index.php/topic,2660.0.html

Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 12:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

http://www.boveckanin.si/

poglejte si kamero, smučišle je dobesedno nabasano, za vlečnico je prek 10m vrste! Me zanima če je bil kdo gor in bo slikce prinsesel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Takšnega obiska pa najbrž že kar nekaj let ni bilo. Bodo lahko kmalu posodobili tudi dotrajane naprave!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 1:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Ob mrazu je bil to najbrž pobeg iz italijanske sence na našo, sončno stran...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Špik je napisal/a:
Ob mrazu je bil to najbrž pobeg iz italijanske sence na našo, sončno stran...
haha migracija
ma res, tako sončke kot je.. svež sneg, uredu temperatura.. idealno, žal mi je da morem dans prevozit pol slovenije drugač bi se gotovo kje puzu po snegu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
proton
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2009 0:01
Prispevkov: 29


Zanima me ali se da na Slovenski strani smučat do C postaje krožnokabinske žičnice Kanin?

Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alessio
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:28
Prispevkov: 39
Kraj: Obala

tim je napisal/a:
Takšnega obiska pa najbrž že kar nekaj let ni bilo. Bodo lahko kmalu posodobili tudi dotrajane naprave!


Italijani na svojem forumu pravijo za našo stran Kanina da imamo žičniške naprave "del dopo guerra"(povojne naprave), kar je verjetno tudi res. In da danes na naši strani niso bile ratrakirane proge. Pa tudi da je bila čakalna vrsta na sedežnico Prevala 40 minut.

Tretji post
http://www.skiforum.it/forum/showthread.php?t=36116&page=24

Danes sem tudi jaz mislu it na Kanin, vendar sem rajši šel na Zoncolan. In ni mi žal.

LP Aleš
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
OlympSL
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 0:02
Prispevkov: 5


bil danes gor (z italijanske strani) in se ne spomnim kdaj je bilo nazadnje tolko gužve! pravi naval z obeh strani! sneg mehek, proge hitro uničene na naši strani, na italijanski pa kmalu zdrsane.
se pa vidi da starejše naprave ne dohajajo novejših. kritični sta naša triseda in italijanska dvoseda, ostalo ni bilo dalše čakalne dobe, edino štiriseda prevala se je redno ustavljala. Bo treba še ogromno postorit v naslednjih letih da bo zadeva delala optimalno ob večjih navalih ljudstva.
kljub vsem neušečnostim je blo vreme 1a, ubistvu sm si današni dan vzel kot sproščen izlet!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 11:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


tudi jaz gor danes. Vreme odlicno.Prevala se je skoz nekaj ustavljala. Problem je ,ker so izhodi z žičnice res narejeni "češko"!!!! in so se tam lomili smučarji ter borderji in potem se seveda žičnico ustavi...se pokliče na spodnjo postajo in pol zalaufa...Poleg tega je en folk res "pezd..edtski" vrsta za pol ure ampak ne, da bi se slučajno 3 skup peljali je moral celo eden od reševalcev spodaj folk vleči, da so bili sedeži polni! Mi smo jo potem raje, ko smo občutili gužvo na naši strani, mahnili v "prijeten"hlad na italijanski strani. Sem mislil, da bo vidljivost v senci slabša pa je bilo solidno.
Je pa res, da spodnja polovica proge je bila živi led. Položna varianta Nevejske proge še ni delala - zasneževanje in se je tam lomilo staro in mlado. Zgoraj je bilo za odtenek manj ledeno vendar tudi ogromno kupov.
Drugače pa odličen smučarski dan, priporočam-sploh med tednom ko gužva skopni
_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej777
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 1:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 16:35
Prispevkov: 70


Očitno sem bil jaz danes na drugem Kaninu

Največ sem čakal okoli trinajste ure dvosedo na italijanski strani in to je bilo 10-15 min. Drugače pa nikoli več kot 2-3minute. Prevala se je res pri vsaki vožnji vsaj 2x ustavla ampak tako pač je če je folk štorast

Nihajka požira folk BP, gondola iz Sella nevej prav tako. Ob 9:00 ko se je v dolino spustila prva runda smučarjev in so še vedno pritiskali novi smučarji sem čakal manj kot minuto. Gondole ki naj bi bile za 14 al kaj jaz vem koliko ljudi so bile polne samo na pol Prevala bi tudi še požirala če se nebi ves čas ustavljala. Čakal sem največ nekaj minut, včasih pasem se zapeljal skoraj direkt na sedežnico. Na trisedi na SLO strani sem čakal par minutk, na dvosedi pa niti skunde.

VREME JE BLO PA ITK ZAKON

Očitno mal drgač gledam na stvari ker je bil tole moj prvo letošnji smučarski dan. Res ni bilo vse vredu ampak prevelika gužva pomoje ni bil problem. Sem bil že marsikje kjer je bilo občutno slabše. Kuclov je blo velik predvsem takoj na začetku proge od zgornje postaje. Naprej je bilo boljše, zadnja vožnja v Dolino Sella nevea je bila prava muka saj je bila proga tako ledena da smo vsi padali, lovili ravnotežje in iskali kaj mehkega snega.

Slik imam mnogo.....ko malo uredim in pregledam pa nalimam kakšno sem da boste vidl to idilo. Iz vrha nisem videl niti enega oblačka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 39, 40, 41  Naslednja Stran 36 od 41

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB